banner29

Dilipak'a ambargo mu uygulanıyor?

Usta kalem Abdurrahman Dilipak, Derin Gerçekler programında Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in sorularını cevapladı! Gündeme dair bir çok konuyu analiz eden Dilipak, iktidara yakın bazı medya ve derneklerin kendisine üstü kapalı bir ambargo uyguladığını ima etti! İşte gündem oluşturacak açıklamalar...

Dosya 09.10.2019, 15:55 09.10.2019, 16:14
Dilipak'a ambargo mu uygulanıyor?

Habervakti.com Genel Goordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın çarpıcı açıklamalarda bulunduğu Akit TV'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler çarpıcı anlara sahne oldu.
Her hafta pazartesi akşamı 20.30'da Akit tv ekranlarında canlı olarak yayınlaan programda Türkiye'nin sınır ötesine gerçekleştireceği Barış Pınarı adlı operasyonu değerlendiren Dilipak olası riskleri ifade ederek: ''Çok dikkatli olmalıyız! Bizi bekleyen büyük riskler söz konusu. Oradaki terör unsurları Amerikan üslerini kullanmakta dahil, sivil halka yönelik kanlı eylemler yaparak Türkiye'yi hedeff gösterebilir'' dedi...

İran, Amerika, Rusya, Arap Birliği ve AB'nin de sınır ötesi harekatı nasıl yorumladıklarını da ifade eden Dilipak: ''Çok zorlu bir süreç'' vurgusu yaptı.
İç siyasete yönelik açıklamalarda da bulunan Dilipak, özellikle Ahmet Şimşirgil'in imza gününün iptal edilmesini ''anlamsız ve sorumlusu kimse çıksın!' sözleriyle yorumladı. Bülent Deniz'in: ''Yaptığınız eleştirilerden dolayı size yönelik bir engelleme var mı?'' sorusuna ise ''Mc Kinsey açıklamalarımdan sonra eskiden haftada üç gün çağırıldığım tv kanalallarına davet edilmiyorum, dernek ve vakıflarda konuşma yaptırılmıyor! Benim böyle bir beklentim olduğu için değil, sordunuz söylüyorum!'' diyerek cevapladı!
Özellikle Cedaw-İstanbul sözleşmesi yazı ve söylemlerinden dolayı da Dilipak: ''Türgev, Tügva dahil vakıflardan davet almıyorum!'' diyerek çok tartışılacak sözlere imza attı.

İşte canlı olarak yayınlanan Derin Gerçekler Programının band kaydı.

Yorumlar (1)
Yeloğlu 2 yıl önce
Bu memlekette doğruları söyleyenler ya ajan ,ya hain yada devlet düşmanı ilan edilir.Çanak yalayanlar baştacı edilir ,hakikati söyleyenler susturulur.YAZIKLAR OLSUN !
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?