banner29

Dilipak açıkladı! Dün Arapları Türklere karşı kışkırtanlar şimdi de...

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, son günlerde Arap Birliği'nin yaptığı açıklama üzerinden Araplara karşı yürütülen ırkçılık propagandası hakkında Derin Gerçekler'de kritik açıklamalarda bulundu.

Dosya 16.10.2019, 14:18 16.10.2019, 14:43
Dilipak açıkladı! Dün Arapları Türklere karşı kışkırtanlar şimdi de...

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündemi yorumladığı Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de Araplara karşı yürütülen ırkçılık propagandası ele alındı.

TÜRKİYE'DEKİ DARBE HÜKÜMETLERİ DE BENZER İŞLER YAPTI

''Filistin'in Mısır ve İsrail devletine karşı şu anda böyle bir tavır bekleyemeyiz.'' diyen Dilipak, ''Bunun üzerine siyaset kurmaya çalışan, bunun üzerinden Arap ve Filistinli kardeşlerimizi karlamaya çalışanlar da aslında bu oyunun farklı bir uzantısıdır. 'Cezayir'i son tanıyan Türkiye'dir' diyarek Arapları Türklere karşı kışkırtanlar bugün de Türkleri Araplara karşı kışkırtıyor. Hatta İsrail'i ilk tanıyan o dönemdeki Türkiye hükümeti değil mi? Cezayir'deki direnişçileri 'terörist' diye tanımlayan o hükümet değil mi? Her zaman benzer olaylar yaşadık. Darbe hükümetleri ne zaman halkı temsil etmeye başladı? Benzer olaylar bugün de yaşanıyor.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?