Dilipak: Bu 3 ismi tanımadan FETÖ'yü tanıyamayız!

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, Türkiye'nin üzerinde her zaman bir takım planların olduğunu ve bu planların başında FETÖ'nün geldiğini belirtti.

Dilipak: Bu 3 ismi tanımadan FETÖ'yü tanıyamayız!

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurraham Dilipak'ın analizlerde bulunduğu Akit TV'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de bu hafta da önemli açıklamalar yer aldı.

CHP İLE FETÖ'NÜN BAĞLANTISI BUGÜN ORTAYA ÇIKMADI

FETÖ denilen yapının hikayesinin 1960'lı yılların başında başladığını belirten Dilipak, ''Gülen'in hikayesi İskenderun'da askerlik yaptığı dönemde başlar. Fuat Doğu, Yaşar Tunagür ve Kasım Gülek tanımadan FETÖ'yü tanımak mümkün değil. CHP ile Gülen'in bağlantısı bugün ortaya çıkmış değil.'' dedi.

FETÖ BİZİ AMERİKAN MEZBAHASINA GÖTÜRMEK İSTİYORDU

1991'de Sovyetler'in dağılmasıyla birlikte NATO toplantısında tehlikenin renginin 'yeşil' olduğunun belirtildiğini söyleyen Dilipak, ''Tehlikenin rengi 'yeşil' diyenler, sopa politikası uygulamak istemesine karşın Graham Fuller buna itiraz etti. İslamcılar'ı iktidara ortak eder, servet verirseniz onlar dönüşüyorlar. Biz İslamcılar'ı karşımıza alarak o bölgede sadece çatışıyoruz, ilerleyemiyoruz. Sonra bu süreç devam ederken, radikal İslam'a karşı sopa kullanalım, bize ses çıkarmayanları da beslemeleyim denildi. FETÖ projesi aslında ılımlı İslam projesiydi. FETÖ de bizi Amerikan mezbahasına götürmeye çalışan bir örgüttü.'' dedi.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5