banner30

banner29

Dilipak: Ergenekon yoksa FETÖ de yoktur!

Akit TV'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de Ergenekon davasının skandal kararları ironik bir şekilde eleştirildi.

Dosya 04.12.2018, 15:00 14.06.2019, 19:29
Dilipak: Ergenekon yoksa FETÖ de yoktur!

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündemi analiz ettiği Akit TV'nin gündem belirleyen programında bu hafta da çarpıcı ifadeler yer aldı.

ERGENEKON YOKSA FETÖ DE YOKTUR!

Ergenekon davası kararlarını ironik bir şiekilde eleştiren Dilipak, ''Şimdi biz bir rüya mı gördük. Birileri bizimle dalga mı geçiyor? Yani milletin aklıyla dalga geçmenin faturası ağır olur. Milletin devletine güvenini adaletine güvenini böyle kararlarla sulandıramazsınız. Son zamanlardaki en büyük skandallardan biridir bu... Ergenekon yoksa FETÖ diye bir şey de yoktur.'' dedi.

ERGENEKON YOKSA BUNLAR NEDEN OLDU?

Programın moderatörü Deniz, ''Ergenekon yoksa Nuh Mete Yüksel'i Merve Kavakçı'nın kapısına gece yarısı kim gönderdi? Dönemin Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök, zehirlenmemek için evden sefertasıyla neden yemek götürüyordu? 33 asker 33 kurşun yazanlar kimlerdi? CASA uçakları nasıl düştü?'' sorularını yöneltti.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?