banner5

banner29

Dilipak: Gençliğimiz dipte!

Milli Eğitim Bakanlığı'nın desteğiyle gerçekleştirilen liselerarası popüler müzik yarışmaları Derin Gerçekler'de tartışmaya açıldı. Eğitimde yozlaşmanın artışı da sert bir şekilde eleştirildi...

Dosya 22.01.2019, 16:02 14.06.2019, 19:33
Dilipak: Gençliğimiz dipte!

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündemi analiz ettiği Akit TV'nin gündem belirleyen programında liselerarası müzik yarışması ele alındı.

GENÇLİKTE DİPTEYİZ!

Programın modoratörü Deniz'in liseli öğrenciler üzerinde hayata geçirilen MEB destekli müzik yarışmasını dile getirmesinin ardından konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Dilipak, ''Bu kadar açık bir yanlış, nasıl devlet mekanizması içinde yer bulabiliyor? Bunun ciddi bir sorun olduğu ortada...Aile, eğitim ve gençlikte dipteyiz demektir.'' açıklamalarında bulundu.

TEK DERTLERİ DİPLOMA ALIP DEVLET KAPISINA DAYANMAK

Kendi içimizden çürümeye başladık diyen Dilipak, ''Aile, gençlik ve eğitim alanında çok ciddi kaybımız var. Öğrenci aileleri de bu problemde çözücü taraf değil. Öğretmenler de aynı şekilde. Buna İmam-Hatip'ler de dahil. Kimse daha fazla bilgi sahibi olmaki sorumluluk almak bilincinde değil. Diplomayı alıp devletin kapısına dayanmak tek dertleri.'' dedi.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?