banner29

Dilipak'ın konferansı İsviçre'de böyle engellendi!

Usta-yazar Abdurrahman Dilipak, geçtiğimiz günlerde İsviçre'nin Luzern kentinde düzenleyeceği toplantı iptal edildi. Söz konusu olayla ilgili Dilipak, Derin Gerçekler'de dikkat çeken ifadelerde bulundu.

Dosya 16.04.2019, 18:10 14.06.2019, 19:35
Dilipak'ın konferansı İsviçre'de böyle engellendi!

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın dündemi yorumladığı Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler bu hafta da dikkat çeken açıklamalar yer aldı.

KONFERANSI ENGELLEMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPMIŞLAR!

İsviçre'nin Luzern kentinden dönen Dilipak, ''Luzern'de vereceğim konferans iptal edildi. Belli bir lobi beni hedef alarak bunun ortaya çıkmasını sağladı. 'Erdoğan'ın şef idoloğu', 'antisemitist' ve 'Erdoğan'ı halife ilan etti' iddialarında bulunan haberler yaptılar. Söz konusu haber yapan gazeteciyi aradım ve bunu nereden çıkarmak istediğini soracaktım Roma'daymış. Bunun içinde PKK'da FETÖ'de vardır. Yoksa buraya gelip, Yahudi ve Hristiyan kurumlarına sorsalar gerçekleri öğrenecekler. Şimdi mektup yazacağım o haberleri yapanlara. 3 gazete bunu haber yaptı.'' açıklamasında bulundu.

BİR TEK BİZE ENGEL KOYUYORLAR!

Kendisine engel konulduğunu ifade eden Dilipak,''PKK, FETÖ ve muhalefet partilerinden gidenlere herhangi bir engel yok. Konferanslarını ve faaliyetlerini rahatça yapabiliyorlar. Toplantı salonu iptal edilince 'isterseniz gelmeyeyim' dedim oradaki arkadaşlara ama bana ısrarla gelin dediler. İsviçre ve Almanya'da cami ziyaretlerinde bulunabildik, sadece...'' dedi.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?