banner30

banner29

Dilipak'tan AK Parti'ye mesaj: Ben geri adım atmayacağım!

Araştırmacı-yazar Abdurrahman Dilipak, İstanbul Sözleşmesi'yle ilgili yazdığı yazısı nedeniyle hedefe konmasının ardından Akit TV'ye açıklamalarda bulunarak, ''Benim üzerimden AK Parti bir komplo ile karşı karşıya.. Ben geri adım atmayacağım.'' vurgusunda bulundu.

Dosya 11.08.2020, 22:19 11.08.2020, 23:01
Dilipak'tan AK Parti'ye mesaj: Ben geri adım atmayacağım!

''AKP'nin papatyaları'' yazısının ardından İstanbul Sözleşmesi'ni savunanların hedefine oturtulan Abdurrahman Dilipak'ın kullandığı 'fahişe' ifadesi üzerinden suç duyurusu kampanyası başlatılmıştı. Dilipak, hakkındaki iddialara ve suç duyurularına cevap verdi.

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDE HOMOSEKSÜELLİĞİN VE FUHŞİYATIN GİZLENDİĞİ BİR YAPI VAR

''AK Parti içerisindeki bir takım insanlar, toplumda huzursuzluk doğuruyor'' diyen Dilipak, ''Bunlar AK Parti'nin asli yapısı değil. Ne kadar büyükseniz, bu tip sızmalar oluyor. Ağaç kurdu demiştim daha önce bunlara... FETÖ'nün ruh ikizi vurgusunda da bulunmuştum. Son yazımda bir de papatyalardan söz ettim. ANAP döneminde vardılar. AK Parti'nin de böyle papatyaları oluşuyor. İstanbul Sözleşmesi içerisindeki, kadına şiddeti bahane olarak gösteren, homoseksüelliğin ve fuhşiyatın gizlendiği bir yapı var.'' açıklamasında bulundu.

BEN GERİ ADIM ATMAYACAĞIM

AK Parti içinde bir krizin oluştuğunu söyleyen Dilipak, ''Birkaç gün daha bekleyeceğim, söyleyeceklerim ve bildiklerim var. GİK toplantısını bekliyorum. Belki üzülürler hatalarından dönerler diye bekliyorum. Ben yarım asırlık bir gazeteciyim. Ben böyle bir dava görmedim. Bir muhabir, bir ilin AK Parti Kadın Kolları başkanına bir soru soruyor ve haber yapıyor. Onu da sanık yapıyorlar. Bindikleri dalı kesiyorlar. Bunu ben başlatmadım. Ben geri adım atmayacağım.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Musa 9 ay önce
Atatürkün annesi hakkındada konuşuyordun birzamanlar dilin fazla uzun pak degil .Çok konuşan boş konuşur çok konuşmak iyi degildir
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?