banner29

Dilipak'tan İstanbul seçimleriyle ilgili dikkat çeken açıklama!

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, İstanbul'daki seçimlerin yenilenmesi dahilinde gelişebilecek olaylar üzerinden uyarılarda bulundu.

Dosya 09.04.2019, 18:21 14.06.2019, 19:35
Dilipak'tan İstanbul seçimleriyle ilgili dikkat çeken açıklama!

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın analizlerde bulunduğu Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de 'İstanbul'daki seçim sonuçları' ele alındı.

SEÇİM TEKRARI FAYDA SAĞLAMAZ

YSK'nın vereceği kararın önemli olduğunu belirten Dilipak, ''Eğer YSK, İstanbul'da yerel seçimlerin yenilenmesi yönünde karar verirse seyredin gümbürtüyü. Bu kadar insanların ağır strese tahammülü yok. Tüm Türkiye'de ekonomiyi siyasetiyle kitler. Böyle bir karar metal yorgunluğunu arttırır. Beklenen faydayı sağlamaz. Risk daha da büyür. Birileri yenilenmesi yönünde talepte bulunuyor ama toplum layığını bulacaktır.'' açıklamasında bulundu.

İŞİN TADI KAÇTI

İstanbul'da kim başa gelirse gelsin rahat bir yönetim sağlayamayacak diyen Dilipak, ''İşin tadını kaçırdık. Olmaz böyle şey. Yazık ettik kendimize de ülkemize de... Elbette kimsenin bir oyu hırsızlıkla kimsenin cebine girmesin. Ama uzadı, bu süreçteki üslup hoş değil. Bir de bunu 2 aylık zamana yaymamalı. Türkiye'nin kaybedecek zamanı yok.'' açıklamasında bulundu.

Haber Vakti

Yorumlar (3)
HACI 2 yıl önce
Seni bi türlü anlayamadım halada anlamış değilim. Hem nalına hem mıhına.
ŞULE YÜKSEL 2 yıl önce
Beş sene kaybedecek zamanı da yok.
Zobu 2 yıl önce
Sayın dilipak ya gerçekten usulsüzlükler yapıldı ise gerilim olur diye imamoğlunamı verilsin ne demek istiyorsun
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?