banner29

Dilipak'tan kritik uyarı! Erdoğan'a ilk saldıracaklar onlar...

31 Mart Yerel Seçimleri'nin sonuçları hakkında değerlendirmelerde bulunan usta-yazar Abdurrahman Dilipak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında yer alanlar saf değiştirmeye başladı vurgusunda bulundu.

Dosya 23.04.2019, 16:06 14.06.2019, 19:36
Dilipak'tan kritik uyarı! Erdoğan'a ilk saldıracaklar onlar...

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu usta-yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündeme dair analizlerde bulunduğu Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler bu hafta da gündeme damgasını vurdu.

ANKARA'DA SAF DEĞİŞTİRME HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Geçtiğimiz günlerde Ankara'da olduğunu ifade eden Dilipak, ''Bakanlıktan bir arkadaş geldi, 'ortada bir hareketli var' dedi. Binali Bey'in resimleri ortadan kalktı. Erdoğan'ın portreleri küçüldü, kıyıya köşeye asılmaya başladı. İşte bu noktada bir değişim rüzgarı esiyor, vaziyet değiştiriliyor. Misal şefler kravatsız gelmeyin, sakal bırakmayın, namaz kılacaksanız mescidde kılın gibi talimatlar veriliyor. En ufak bir değişiklikte, bir anda yer değiştirenler, var. Gelen ağam giden paşam...'' açıklamasında bulundu.

ERDOĞAN'A İLK SALDIRANLAR ONLAR OLACAK

Siyasette vefa olmadığını belirten Dilipak, ''Ayaktayken elinizi öperler, yorgunluk gösterip oturursanız saldırırlar, düşerseniz vururlar. En fazla sizden gözüken o müteahhitler var ya, işte ilk saldıranlar onlar olacak. 'Bizi mecbur bıraktılar, başka çaremiz yoktur' diyecekler. Özellikle geçmişte kazandıklarını kaybetme riskini görürseler, yapmayacakları şey yok. Çıkarları sebebiyle sadakat gösteriyor gibi yapanlar, çıkarları riske girdiğinde hemen safları değiştirirler. Tehlikeyi gördükleri anda her şey değişir...'' ifadelerini kullandı.

Haber Vakti

Yorumlar (1)
Gürsel erarslan 2 yıl önce
Sayın cumhur başkanımız Erbakan için çekilsin çekimeyi bilmiyor demişdi.
Gitsin torunlarını sevsin demişdi.
Şimdi kendi çekilsin kendide çrkilmeyi bilmexse ansını kendine yaparlar.
Men dakka dukga.
İhanet yapan ihaneti görecek itme bulma dünyası.
Darısı sana olsın inşAllah.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?