Dilipak uyarmıştı! Suikastler olacak...

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, Ocak ayının ilk haftasında politikacılara, bürokratlara ve işadamlarına suikastlerin geleceğini ifade etti.

Dilipak uyarmıştı! Suikastler olacak...

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, Derin Gerçekler programında Ocak ayının ilk haftasında politikacılara, bürokratlara ve işadamlarına yönelik suikastlerin olacağını belirtti.

Programın moderatörü Bülent Deniz, sosyal medyada Adnan Oktar’a yakın hesapların Dilipak’ın geçmişte yaptığı “Dilipak AK Parti’yi uyardı, Adnan Oktar’ın arşivi patlarsa bir çok kişinin canı yanar” şeklindeki uyarısını hatırlattığını belirterek “Derin konuları konuşurken manidar buldum” yorumunu yaptı.

Dilipak ise buna ilişkin değerlendirmesinde “Bunun biraz daha zamana ihtiyacı var” derken, suikastlere ilişkin Ocak ayının ilk haftasından sonrasına işaret ederek “Çok açık söylüyorum suikastlar geliyor. Suikastler bir kaç kademede olacak. Bunların bir kısmı gerçek hedef değil, sadece toplumda panik oluşturmaya yönelik suikastler. Bir kısmı politikacı, bir kısmı politikacı ve iş adamı olacak…” dedi.

'TRAFİK KAZALARINA DİKKAT ETSİNLER'

İşadamlarına yönelik suikastlerin nasıl olacağına ilişkin de, “Yurtdışında kara paraları olanların paralarına çökecekler. Eğer patronu teslim almak istiyorlarsa, çocukları için trafik kazalarına dikkat etsinler. Kendisinin üstü çizilmişse kendisine saldırı olabilir.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5