banner29

DSÖ ve Gates Vakfı'na ait 25 bin e-posta hacklendi, pis kokular ortaya çıktı!

Dünya Sağlık Örgütü, Gates Vakfı ve ABD Sağlık Bakanlığı'na (NIH) ait 25 bin e-posta adresi hacklendi ve postalar derin ağlarda paylaşıldı. E-postaları ele geçiren hackerler, koronavirüs salgınında ABD, Gates Vakfı, DSÖ ve Çin arasında derin bağlantılarının olduğunu öne sürdü.

Dosya 23.04.2020, 01:46 23.04.2020, 02:23
DSÖ ve Gates Vakfı'na ait 25 bin e-posta hacklendi, pis kokular ortaya çıktı!

The Washington Post'ta yer alan habere göre, Bir grup hacker, Dünya Sağlık Örgütü, Gates Vakfı ve ABD Sağlık Bakanlığı'na (NIH) ait 25 bin e-posta adresi hackledi ve bu bilgileri derin ağlarda paylaştı. 

E-POSTALARDAKİ DETAYLAR KISA SÜREDE ORTAYA ÇIKABİLİR

Ha-ckarların darkweb'de paylaştığı e-posta adresleri, ırkçu gruplar tarafından kullanılmaya başlandı. Söz konusu gruplar, Dünya Sağlık Örgütü, Gates Vakfı ve ABD Sağlık Bakanlığı arasında koronavirüs bağlantısı kurmaya çalıştığı da belirtildi. Söz konusu e-postalarla ilgili detayların kısa bir süre içinde ortaya çıkması bekleniyor. FBI'ında bunu önlemek için bazı web sitelerini şimdiden engellemeye başladığı söylendi.

COVİD-19, HIV VİRÜSÜNDEN YAPILDI

Çin'de başlayan koronavirüs salgınına karşı çok geç kalan Dünya Sağlık Örgütü, Wuhan Viroloji Enstitüsü ve Microsoft'un sahibi Bill Gates'e ait Gates Vakfı hedef alandı. E-posta şifrelerini ele geçiren hackerlar, Covid-19'u HIV virüsünden (AIDS) yapay bir şekilde üretildiğini belirten mesajlar paylaşmaya başladı.

Yorumlar (3)
tugo 11 ay önce
...bu vampirlerin bu işe dahil olduklarına dair...şüphe yok ki...
Kul 11 ay önce
Gates bu işin tam merkezinde
adsız 11 ay önce
kendi çıkarları ve hırsları yüzünden milyonlarca insanın hayatını çalıyorlar vay efendim çip takacaklarmış dünya nüfusunu azaltacaklarmış.bir an evvel bunlara derslerini vermek lazım.artık bunlara boyun eğmeyelim birlik olup bunların haklarından gelelim.onlar kim oluyorda.yüce yaradanımızın.yarrattıklarını değiştirmeye çalışıyorlar.bunlar binlerce küçük çoçukları kaçırıp önce tecavüz ediyorlar sonrada öldürüp kanlarını içiyorlarmış vay efendim yaşlanmıyacaklarmış.önce yiyeceklerin genetiğiyle oynayıp şimdide insanların anne karnındayken denasını değiştirmeye çalışıyorlarmış.vampirler şizofrenler
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?