banner30

banner29

Eski CIA ajanı 'çocuk ticareti'ni böyle deşifre etti! ABD'ye uçaklar dolusu çocuk ithal ediliyor...

Eski CIA ajanı Robert David Steele, Uluslararası İnsan Ticareti ve Çocuk İstismarı Yargı Komisyonu'nda şoke eden açıklamalarda bulundu.

Dosya 07.09.2020, 16:06 07.09.2020, 16:19
Eski CIA ajanı 'çocuk ticareti'ni böyle deşifre etti! ABD'ye uçaklar dolusu çocuk ithal ediliyor...

Daha önce ABD!yle ilgili yaptığı itiraflarla dikkatlari üzerine çeken Eski CIA ajanı Robert David Steele, çocuk istismarı konusunda şoke eden açıklamalarda bulundu.

SADECE İSTİSMAR DEĞİL ORGAN TİCARETİ DE VAR

''ABD'ye uçaklar dolusu çocuk ithal ediliyor'' diyen Steele, ''Bunlar hiçbir jaydı olmayan çocuklar. Problem sadece çocuk köleliği veya cinsel çocuk istismarı değil. Aynı zamanda çocuklara yapılan işkence. Çünkü işin içinde çocukların adrenalinli kanları var. Satanistlerin kan içme ritüelleri var. Problemlerden bir diğeri de çocukların organ ticareti için öldürülmesi. Yarın Falon Gong (Çin hükümetinin organ ticareti için hapse attığı dini grup) ifadesi verilecek. Falon Gong üyelerinin organlarının popüler olmalarının en büyük sebebi çok sağlıklı olmaları. Falon Gong organ ticareti, en kaliteli organlardı. Ek olarak ritüel törenler ve ritüel cinayetler var. Keyfe göre yapılan cinayetler de buna dahil..'' ifadelerini kullandı.

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?