banner29

Evladınız hem hafız olsun hem de eğitimini sürdürsün ister misiniz?

Gölcük Eyüp Sultan İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde hayata geçirilen çalışma ile öğrenciler bir yandan örgün olarak öğrenim görecek ve aynı anda hafızlık eğitimi alacak. ''Benim de evladım hem hafız olsun ve hem de öğrenimine devam etsin'' diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Seçkin eğitmenler ve en güzel şartlarda evladınız hem hafız olsun hemde eğitimini sürdürsün. Detaylar haberimizde...

Dosya 14.05.2019, 16:02 14.05.2019, 19:53

Gölcük'te Eyüp Sultan İmam Hatip Ortaokulu, proje İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde yapılan çalışmayla öğrencilere örgün olarak eğitim verilecek ve aynı zamanda da hafızlık eğitimiyle Kur'an hafızı olabilecek. Bu örnek proje ve programla alakalı detayları Okul Müdürü Nurettin Sezen'e sorduk. Sezen, tüm detayları haber sitemizle paylaştı.

PROGRAM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Programın takvimi 25 mayıs 2019'da 4. sınıfı bitirmiş öğrencilere yönelik yapılacak seçme sınavı ile başlıyor. Sınavdan başarı elde eden (normal kontenjanın 2 katı) 40 öğrenci, 1 Temmuz-9 Ağustos tarihleri arasından 6 haftalık çeşitli aktivitelerin bulunduğu bir oryantasyon eğitimi alacak. Bu eğitimin sonunda seçilen 20 öğrenci Eylül itibariyle programa başlayacak.

SABAH HAFIZLIK ÖĞLEN OKUL

Programın detaylarını aktaran Nurettin Sezen, "Öğrencilerimiz sabahtan öğleye kadar hafızlık eğitimi görecekler, öğleden sonra normal akademik eğitimlerini alacaklar." dedi. Yabancı dil eğitimlerini de önemsediklerini belirten Sezen, "İlk iki senesinde hafızlık eğitimine ağırlık verilecek sonraki iki senesinde akademik eğitim ve yabancı dil eğitimi ağırlıkta olacak, yabancı dil eğitimine de ayrı bir önem veriyoruz. Bu çalışmalarla öğrencilerimizin daha iyi liselerde öğrenim görmelerini istiyoruz" dedi.

Bilgi ve İrtibat için:

0262 4131134 / +90 532 6380538

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?