banner30

banner29

Feminizmin geldiği son nokta! 'Ölmeseydi kadın öldürecekti...'

İzmir Buca'da annesi ve sevgilisi tarafından vahşice öldürülen minik Eymen hakkında sosyal medyada yapılan bir yorum infiale neden oldu.

Dosya 03.09.2019, 14:21 04.09.2019, 13:21
Feminizmin geldiği son nokta! 'Ölmeseydi kadın öldürecekti...'

Geçtiğimiz günlerde 5 yaşındaki Eymen'in cansız bedeni tandırda bulunmuş, soruşturma başlatan polis Eymen'in katillerinin annesi ve sevgilisi olduğunu tespi etmişti. Olayın üzerine sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken, bir twitter kullanıcısının yaptığı yorum infiale neden oldu.

EYMEN'İN CESEDİ TANDIRDA BULUNDU

Anne M.D. ile sevgilisi S.E. döverek nefessiz kalarak ölmesine neden oldukları Eymen'in cansız bedenini bağlayarak bir poşete koyduktan sonra kullanılmayan bir tandır içine sakladıklarını itiraf etti. Minik Eymen'in vahşice katledilmesinin üzerine kamuoyunda tepkiler çığ gibi büyüdü. Sosyal medyada yapılan yorumlarda Eymen'in katillerine tepkiler gösterildi.

ÖLMESEYDİ BAŞKA BİR KADININ KATİLİ OLACAKTI

Bir sosyal medya kullanıcısı, minik Eymen'in vahşice katledilişini hiçe sayarak yaptığı yorumda, "Bu çocuk ölmeseydi ileride başka bir kadının katili olacaktı. Çocuklarınızı döverek değil öperek büyütün." dedi. Yapılan bu yorum herkesi şoke ederken, bahsi geçen sosyal medya kullanıcısına büyük tepki gösterildi.

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?