banner30

banner29

Fethiye Körfezi'ni temizleyemeyen CHP'li belediyelere Oda TV kıyağı!

CHP yandaşlığına soyunan Oda TV adlı haber sitesi, CHP'li belediyelerin kontrolünde olan Fethiye Körfezi'nin kirletilmesi ve temizlenmemesinin suçlusu olarak AK Parti'yi gösterdi. Pes dedirten haberin ardından sosyal medya kullanıcıları Oda TV'yi aymazlıkla suçladı.

Dosya 16.08.2019, 14:10 16.08.2019, 15:03
Fethiye Körfezi'ni temizleyemeyen CHP'li belediyelere Oda TV kıyağı!

Yıllardır atık suların Fethiye Körfezi'ni kirletmesine neden olan atık su arıtma sisteminin yetersizliği sorunu halen daha çözülemedi. Sorunla ilgili CHP'li Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi sorumlu gösterilmezken, AK Parti hükümetini sorumlu olarak gösteren Oda TV adlı haber sitesi tepkilere neden oldu.

CHP'Lİ BELEDİYELER SORUMLULUKTAN KAÇIYOR

Yerel belediyelerin sorumluluğu altında olan atıksu düzenlemesini yerine getirmeyen Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi, Fethiye Körfezi'ndeki kirliliği üstüne almaktan kaçınmaya devam ediyor. Fethiye Körfezi'nin temizlenmesinin kendi bütçelerini aştığını iddia eden CHP'li belediyeler, topu hükümete atmayı da sürdürüyor. CHP'li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca 'Gerekirse Cumhurbaşkanıyla görüşürüm. Sadece Fethiye Belediyesi bütçesi ile körfezin temizliği mümkün değildir. ' ifadelerini kullanmış ve sorumluluğu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a atmaya çalışmıştı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ün de konuyla ilgili herhangi bir sorumluluk almadığı belirtildi.

SORUMLULUK SAHİPLERİ YERİNE, VAATTE BULUNANLARI SUÇLADI

CHP'li belediyelerin sorumluluklarından kaçışını haklı göstermeye çalışan Oda TV adlı haber sitesi, söz konusu belediyeleri sorumluluğa davet etmek yerine, AK Partili isimlerin açıklamalarını baz alarak verilen sözlerin yerine getirilmediğini belirtti. Asıl sorumluları es geçerek, olayın sorumlusunun hükümet olduğu vurgusunda bulunan Oda TV'nin söz konusu belediyelerle olan derin siyasi bağlantıları da sorgulanmaya başlandı.

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?