banner29

'FETÖ'yü AK Parti besledi' diyen CHP'lileri böyle yerden yere vurmuştu

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 'FETÖ'yü AK Parti besledi' iddilarının ardından 21 Aralık 2018 tarihinde Meclis kürsüsünde CHP’yi böyle yerden yere vurmuştu.

Dosya 16.07.2019, 18:11 16.07.2019, 18:21
'FETÖ'yü AK Parti besledi' diyen CHP'lileri böyle yerden yere vurmuştu

Türkiye'de, FETÖ meselesinin her kesimi yorduğunu ve üzdüğünü ifade eden AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, şöyle konuştu:

"Devletimiz büyük bir riskten kurtuldu; milletimizle, sayın Erdoğan ile beraber. Fakat her gün buraya çıkan arkadaşlarımız, utanmadan sıkılmadan 3-5 fotoğrafı göstererek, 'FETÖ ile fotoğrafınız var.' dediler. Eğer illa fotoğraf açacaksak, göstereceksek daha AK Parti tarihte yokken CHP Genel Sekreteri Kasım Gülek, FETÖ elebaşı Gülen'le beraber dünya kadar toplantı yaptı. Aynı şekilde Fatih Üniversitesinin arsasını Kasım Gülek'in eşi bağışladı.

FETÖ'NÜN EN SEVMEDİĞİ İKİ ADAM ERBAKAN VE ERDOĞAN'DIR

Mesele sen-ben kavgası değil. Bundan keyif almıyorum. 'Kasım Gülek, FETÖ'cüdür.' demiyorum ama şunu söylüyorum; her gün çıkıp arkadaşlarımızın fotoğraflarını gösterdiniz. Bu doğru bir şey değil. Biz bu adamların ne olduğunu, ne yaptığını öğrenince, başından sonuna tüm grup ayağa kalktık ve mücadele ettik ama yalnız kaldık. 50 yıldan bu beri bu ülkede FETÖ var. FETÖ'nün yanında CHP var. FETÖ'nün en sevmediği adam bir Erbakan, iki Erdoğan. Bunu biliyoruz. Geçmişle uğraşmayın."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?