Fetullah Gülen, Yahudi mi? Bir kez daha gündeme geldi...

Youtube üzerinde yayın yapan 'Pusula' adlı kanal FETÖ lideri Fetullah Gülen'i 'Yahudi kökenli ünlüler' arasında gösterdi. Bu videonun ardından Kadir Mısıroğlu'nun 2015'te Gülen'in Pakraduni Yahudisi olduğunu açıklaması akıllara geldi.

Fetullah Gülen, Yahudi mi? Bir kez daha gündeme geldi...

ABD işbirlikçisi olduğu ortaya çıkan ve Türkiye'de anayasal düzeni yıkmaya çalışan FETÖ lideri Fetullah Gülen'in bir kez daha 'Yahudi' olduğu öne sürüldü. Youtube üzerinde yayın yapan Pusula adlı kanalda 'Yahudi kökenli ünlüler' başlıklı videoda Gülen'e de yer verildi.

MISIROĞLU DA GÜLEN İÇİN 'YAHUDİ' DEMİŞTİ

Söz konusu videoda, Gülen hakkında bilgiler verilirken babasının Ermeni annesinin Yahudi olduğu vurgulandı. Daha önce konuyla ilgili birçok iddia gündeme gelmişti. Bu iddiaların başında Tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu'nun açıklamaları geliyor. Mısıroğlu 2015 yılında yaptığı açıklamada Gülen'in Yahudiden Ermenileştiğini belirterek, ''Gülen, Tevrat'taki bir duayı dile getiriyor. Yaprak gibi toprağa düşsünler, gübre olsunlar. Bu Yahudi karşıtlarına edilen bir bedduadır. Bu zihin boşalmasıdır. Bununla Yahudiliğinin bir delilini daha ortaya koydu. Pakraduni, Ermeni görünüşlü Yahudilerdir. Bu az bilinen bir gerçektir. Biz Fetullah'ı babadan Ermeni biliyorduk ya, meğer Pakraduni Ermeniymiş. Hakkındaki bu ithamdan korktuğu için Pakradunileri terörist ilan ediyor ve onlara lanet okuyor. Daha kim der ki Fetullah, Pakraduni Ermenidir?'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2020, 14:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Günel
Günel - 3 hafta Önce

Fetö Yahudi Ermeni Olsun Ne Önemi Var En Önemlisi İblisdi Düşmendi

Günel
Günel - 3 hafta Önce

Güllen Allah Belanı Versin Dışarıda Olan Kanadını Kırmağ Lazım Ellerin Kırılsın Ellerini Göye Kaldırma İnsanlar Göye Elin Dua Üçün Açır İblis

Mustafa ciftci
Mustafa ciftci - 4 hafta Önce

Bir insanin irki ve inanci icin hakaret iceren ifadeler hic hos degil.Fethullah Gulenin irkini ve inancini yargilamak dogru degil fethullah gulen bizim icin Turkiyeye ihanet eden turk devletinin kimligini tasiyan bir hain veya turk kimligi tasiyan bir ABD ajanidir

SIRADAKİ HABER

banner5