banner29

Gezi davasında HDP heyetinden aleni tehdit! 'Gerekirse yeniden Gezi düzenler...'

Gezi kalkışmasının bugün görülen davasında sanıklar dinlendi. HDP heyeti de kendi içinde bir 'açıklama yapma' zarureti görerek devletin Adalet Sarayının bahçesinde rahatlıkla devleti tehdit etmekten geri durmadı!

Dosya 25.06.2019, 17:56 25.06.2019, 18:13

Gezi kalkışması davasına katılan HDP heyetinin tehditleri...

"Gezi kalkışması yargılanamaz. Gerekirse yeni Gezi düzenleriz. Gezi'yi yargılamaya çalışanları yargılayacağız."

Devletin hukukunu yok sayanlar ''Eğer bu akılla da devam ederlerse yeni gezilerle de karşılaşacaklardır. Gezi yargılanamaz geziyi yargılamaya çalışanlar 'adil biçimde' yargılanacaklardır. bütün halkımız da buna tanıklık edeceklerdir''. diyebildi.

TEHDİDİN BİNİ BİR PARA!

Yaklaşık altı sene evvel bu milletin öz değerlerine ve kırmızı çizgilerine pervasızca saldırıya geçen gafil grubun yapmaya çalıştığı Gezi Parkı kalkışması esası itibariyle tam da amacına ulaşmıştı. Milli ve yerli olan her meseleye savaş açmayı ideolojik düstur olarak ele alanların da bugün ortaya koydukları bu mesaj nerenin talebesi olduklarını turnusol kağıdı görmüşçesine belli etmekte. Adaletin ve hukukun işlerliğini yok sayan ve bu uğurda karşılarında duracak olanların da yine Adalet tesisinde çözüme kavuşturacaklarını ifade eden bu çaptaki kişileri anlamak çetin ve imkansız bir hal almış durumda...

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?