banner30

banner29

Hamile kadına saldıranları komiser yardımcısı kapıda karşıladı!

İstanbul Pendik'te hamile kadına ve eşine trafikte dehşet yaşatan şahıs, ifade vermek için avukatıyla beraber Pendik Merkez Polis Amirliğine geldi. Komiser yardımcısının trafik magandasını kapıda karşılaması pes dedirtti.

Dosya 08.07.2019, 11:47 08.07.2019, 13:53
Hamile kadına saldıranları komiser yardımcısı kapıda karşıladı!

Pendik’te trafikte yol verme kavgası sebebiyle Hasan Sel ve Hüseyin Sel isimli iki şahıs, hamile kadının ve eşinin bulunduğu araca saldırarak çifte dehşeti yaşatmıştı.

Seydioğlu Baklavalarının sahibi olan Hasan Sel, ifade vermek üzere avukatıyla beraber Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi Amirliğine geldi.

NE OLMUŞTU?

Olay, Pendik’te 7 Haziran Pazar günü yaşandı. Hasan Sel ve Hüseyin Sel, kendilerine yol vermedikleri gerekçesiyle bir aracın önünü kestiler. Ardından iki şahıs, içerisinde hamile bir kadının ve eşinin bulunduğu araca tekmelerle saldırdılar. Şahıslardan biri aracın aynalarını tekmeleyerek kırdı, daha sonra aracın kaputuna çıkarak tekmeledi.Hamile kadının ‘polisi arıyorum’ demesine aldırış etmeyen şahıslar, dehşeti yaşattı. O anlar aracın içerisindeki çift tarafından cep telefonu kamerasınca kaydedildi.

Genç çifte dehşeti yaşatan Hasan Sel, ifade vermek üzere avukatıyla beraber Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi Amirliğine geldi.

TRAFİK MAGANDASINA KAPIDA KARŞILAMA

Olayın üzerine sosyal medyada Sel kardeşler, 'Trafik magandası' yakıştırmalarıyla büyük tepki toplarken, teslim olduklarına dair yayınlanan görüntülerde komiser yardımcısının kapıda karşılaması, "bu kadar da olmaz" dedirtti.

Yorumlar (4)
A.t 2 yıl önce
Alın size adalet ensen kalinsa millet hamalin olur
Zafer 2 yıl önce
Bumu adalet yarın tecavüz etseler yine tebrik alıdlar
F .U 2 yıl önce
Zenginsen adalet ayağına gelir malesef
Emre can 2 yıl önce
Bu adam fetö den yargılanıyor
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?