Hamile kadına saldıranları komiser yardımcısı kapıda karşıladı!

İstanbul Pendik'te hamile kadına ve eşine trafikte dehşet yaşatan şahıs, ifade vermek için avukatıyla beraber Pendik Merkez Polis Amirliğine geldi. Komiser yardımcısının trafik magandasını kapıda karşılaması pes dedirtti.

Hamile kadına saldıranları komiser yardımcısı kapıda karşıladı!

Pendik’te trafikte yol verme kavgası sebebiyle Hasan Sel ve Hüseyin Sel isimli iki şahıs, hamile kadının ve eşinin bulunduğu araca saldırarak çifte dehşeti yaşatmıştı.

Seydioğlu Baklavalarının sahibi olan Hasan Sel, ifade vermek üzere avukatıyla beraber Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi Amirliğine geldi.

NE OLMUŞTU?

Olay, Pendik’te 7 Haziran Pazar günü yaşandı. Hasan Sel ve Hüseyin Sel, kendilerine yol vermedikleri gerekçesiyle bir aracın önünü kestiler. Ardından iki şahıs, içerisinde hamile bir kadının ve eşinin bulunduğu araca tekmelerle saldırdılar. Şahıslardan biri aracın aynalarını tekmeleyerek kırdı, daha sonra aracın kaputuna çıkarak tekmeledi.Hamile kadının ‘polisi arıyorum’ demesine aldırış etmeyen şahıslar, dehşeti yaşattı. O anlar aracın içerisindeki çift tarafından cep telefonu kamerasınca kaydedildi.

Genç çifte dehşeti yaşatan Hasan Sel, ifade vermek üzere avukatıyla beraber Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi Amirliğine geldi.

TRAFİK MAGANDASINA KAPIDA KARŞILAMA

Olayın üzerine sosyal medyada Sel kardeşler, 'Trafik magandası' yakıştırmalarıyla büyük tepki toplarken, teslim olduklarına dair yayınlanan görüntülerde komiser yardımcısının kapıda karşılaması, "bu kadar da olmaz" dedirtti.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 13:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
A.t
A.t - 7 ay Önce

Alın size adalet ensen kalinsa millet hamalin olur

Zafer
Zafer - 7 ay Önce

Bumu adalet yarın tecavüz etseler yine tebrik alıdlar

F .U
F .U - 7 ay Önce

Zenginsen adalet ayağına gelir malesef

Emre can
Emre can - 7 ay Önce

Bu adam fetö den yargılanıyor

SIRADAKİ HABER

banner5