Haydar Baş, Akçaabatlı hemşehrilerinden dert yandı! Rusya, Çin ve Hindistan...

Dikkat çeken çıkışlarıyla tanınan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, Akçaabatlı hemşehrileriyle ilgili sitem dolu açıklamalarda bulunarak kendisine ait olduğunu iddia ettiği Milli Ekonomi Modeli'nin Rusya, Çin ve Hindistan'ta uygulandığını ve başarılı olduğunu belirtti.

Haydar Baş, Akçaabatlı hemşehrilerinden dert yandı! Rusya, Çin ve Hindistan...

Türkiye'yi içinde bulunduğu vahim durumdan ancak Bağımsız Türkiye Partisi kadrolarının çıkarabileceğini iddia eden Prof. Dr. Haydar Baş şöyle konuştu:

"Geçmişte kapımızdan iyi bir firça atarak kovduklarımız şimdi 'Haydar Hoca ülke battı, bunu sen bu durumdan çıkaracaksın'diyorlar. İnşallah bunu Alllah'ın izniyle yapacağız. Hem milletimizi hem de Islam âlemini kurtaracağız. Karninı doyuracağız, sırtını giydireceğiz, ceplerine para koyacağız. Bu işi bilen benim. Benim üzüldüğüm birşey var. Mesela Akçaabat'tan hiç memnun değilim. Ben riya yapmam. Bakınız benim ekonomi sistemim, Milli Ekonomi Modeli'ni bu millet için yazdım. Ancak milletimiz bizim kiymetimizi bilmedi. Oysa Çin benim modelimle ayağa kalktı. Rusya ve Hindistan benimle ayağa kalktı. Hepsinin cebini parayla doldurdum. Yahu siz nasıl insansınız ki, bütün bunlardan hiçbir şey görmediniz?"

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5