banner29

İsmail Saymaz algı operasyonu yapayım derken rezil oldu!

Hürriyet Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz sosyal medya hesabı üzerinden çirkin bir algı operasyonuna girişerek paylaştığı fotoğrafın ardından kısa sürede yalanı ortaya çıktı.

Dosya 02.07.2019, 16:26 02.07.2019, 16:47
İsmail Saymaz algı operasyonu yapayım derken rezil oldu!

Hürriyet Gazetesi'nde yaptığı haberlerle dikkat çeken muhabir İsmail Saymaz, sosyal medya üzerinden hükümet karşıtı algı operasyonlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

TEK BİR KARE ÜZERİNDEN ALGI YÜRÜTMEYE ÇALIŞTI

G-20 Zirvesi'nde ABD Başkanı Donald Trump önderliğindeki heyetle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçekleştirdiği görüşmeden bir kare paylaşarak, Erdoğan'ın ekibinde kimsenin not tutmadığını tam aksine Trump'ın ekibinde herkesin not tuttuğunu iddia etti. İddiasının hemen ardından algı operasyonuna giren Saymaz imalı bir şekilde ''Bizimkiler niye not tutmuyor'' ifadelerini kullandı.

SAYMAZ ASILSIZ ELEŞTİRİSİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM ETTİ

Saymaz'ın paylaşımının ardından kısa sürede yayılan diğer fotoğraflarda görüşme esnasında Erdoğan'ın kurmaylarının da not aldığı görüldü. Saymaz'ın paylaştığı görüntü görüşmenin sonunda çekilen bir fotoğraf olduğu belirtildi. Asılsız eleştirisinin ortaya çıkmasına rağmen paylaşımını kaldırmayan ve hatasında ısrar eden Saymaz'a konuyla ilgili tepki oluştu.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?