banner30

banner29

İstanbul'da bina çöktü! 'Algıların Prens'i İmamoğlu neredesin?

Kısa bir süre önce Bahçelievler'de yıkılan yedi katlı binanın ardından, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan herhangi bir açıklama gelmemesi vatandaşın dikkatinden kaçmadı.

Dosya 14.02.2020, 16:11 14.02.2020, 17:41
İstanbul'da bina çöktü! 'Algıların Prens'i İmamoğlu neredesin?

Bugün öğlen saatlerinde hasarlı olduğu gerekçesiyle geçtiğimiz ay boşaltılan yedi katlı bina ansızın çöktü. Söz konusu binanın çökmesinin ardından mahallenin muhtarı ve yoldan geçen vatandaşın bile açıklama yaptığı ama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun henüz bir açıklama yapmadığı görüldü.

BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANI VE İSTANBUL VALİSİ OLAYI YAKINDAN TAKİP ETTİ.

Bahçelievler'in Siyavuşpaşa mahallesinde binanın yıkılmasının ardından ilk yardım ve arama kurtarma ekipleri çalışmalar başlattı. Binada oturanların olmadığı ve bir hurdacının binada bulunduğu şüphesiyle çalışmalar hızlandırıldı. Konuyla ilgili Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ve Ali yerlikaya açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalarda; Herhangi bir can kaybının yaşanmadığı çalışmaların yürütüldüğü belirtildi.

İMAMOĞLU NEREDESİN?

İstanbul Valisi, Bahçelievler Belediye Başkanı ve mahallenin Muhtarı dahil, yedi katlı binanın çökmesiyle ilgili açıklamalarda bulunurken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun olay yerine gitmemesi ve herhangi bir açıklama yapmaması kamuoyunda şaşkınlıkla karşılandı. İstanbul'u ilgilendirmeyen olaylarda dahil birçok yerde gözüken ve açıklamalarda bulunan İmamoğlu'nun İstanbul'da çöken bir bina hakkında açıklama yapmaması ciddi bir şekilde soyal medyada tartışma konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları 'İmamoğlu neredesin?' sorusunu sordu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?