banner29

İşte küreselcilerin istediği erkek modeli: Tayt giyen, oje ve rimel süren erkek....

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de faaliyetlerini arttırarak devam eden küreselcilerin kontrolündeki eşcinsel lobi ve kozmetik sektörü algı operasyonlarına devam ediyor. Son olarak Tiktok’ta ortaya çıkan bir görüntüde eşcinsel lobi ve kozmetik sektörünün oluşturmak istediği ‘erkek modeli’ net bir şekilde ortaya konuldu. Tayt giyen, oje ve rimel süren erkek modeli…

Dosya 07.06.2020, 15:11 08.06.2020, 13:53
İşte küreselcilerin istediği erkek modeli: Tayt giyen, oje ve rimel süren erkek....

Koronavirüs salgınıyla mücadele eden dünyada, eşcinselliğin yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmalar da hızla artarak devam ediyor. Özellikle son günlerde video paylaşım sitesi Tiktok’a düşen bir görüntüde ‘tayt giyip, oje ve rimel süren erkek modelinin’ rol model olarak sunulması infiale neden oldu.

EŞCİNSEL LOBİNİN BASKISI İNSANLARI BUNALTTI

Eşcinselliğin yaygınlaştırılıp, aile kavramını yok etmeyi hedefleyen küreselcilerin yönlendirdiği ‘eşcinsel lobi’nin ülkeleri ve kurumları baskı altına almaya çalıştığı gerçeği defalarca ortaya kondu. Eşcinselliği benimsemeyen ve reddedenleri ‘homofobik’ ve ‘özgürlük düşmanı’ olarak yaftalayanlar, ifade özgürlüğünü hiçe saymakla kalmayıp, insanları itibarsızlaştırmaya çalışması toplumun tepkisini çekmeye devam ediyor.

KÜRESELCİLERİN HAYALİNİ KURDUĞU ERKEK

Son olarak geçtiğimiz günlerde Tiktok’a düşen videoyu görenler ‘İşte bu küreselcilerin hayalini kurduğu erkek modeli’ ifadelerini kullanarak tepkilerin oluşmasına neden oldu. Söz konusu videoyu çeken B. İsimli şahsın gerçek anlamda mı yoksa trolleme amaçlı mı videoyu çektiği bilinmezken Türkiye’de hayata geçirilmeye çalışılan acı gerçek bir kez daha ortaya çıktı. Bu videoyla oluşturulmak istenilen algı bir doğaçlamanın sonucu mu, yoksa bir operasyonun parçası mı o da henüz bilinmiyor.

GÜZEL ERKEK OLMAK İSTİYORSAN ‘SÜR OJE’Nİ…

Söz konusu şahıs videoda, ‘’Toplumuzda ‘neden erkekler yazıyor, neden kadınlar teklif etmiyor falan filan. Şimdi kardeşim sen, hiç denedin mi kendini süslemeyi. Şöyle bir kalemini çekmeyi, küpeni, bilekliğini taktın mı? Ojelerini sürdün mü? Kendine bakıp, kendini en prezantabl hale getirdin mi? Denemediysen ve bu konuda hayıflanıyorsan yanlış yoldasın. Sen sana verileni en iyi şekilde değerlendireceksin. Olmuyorsa o zaman ağla. Süsleyin abi, tak bilekliğini, tak küpeni, çok sokağa bakalım belki bir şeyler değişecek. Şu aklınızda olsun, süslenmek püslenmek kadına has şeyler değildir. Erkekler de güzel olabilir.’’ İfadelerini kullandı.

YENİ ERKEK MODELİNİ OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORLAR

Erkeklerin bakımlı olmasına değil de süslü olmasına vurgu yapılan videoda kullanılan ifadelerin özenle seçilmiş ifadeler olması, kurgunun arkasındaki tehlikeyi işaret ettiği belirtilirken, oluşturmak istenilen erkek modelini de şimdiden normalleştirmeye çalıştıkları vurgulandı.

HaberVakti

Yorumlar (4)
Metin KARACA 10 ay önce
Dindar nesil değil çocuk tanrılar nesli

Psikolog Hüseyin Kaçın

Günümüzde anne ve babalar liberal yada postmodern yaşamlarının etkisiyle çocuklarının narsizmlerini kutsadıkları için "insanlaşamamış" çocuk tanrılar yetiştirmektedirler. Çocuklarına tapan, depresyonundan çıkamamış anneler ve ergenliğini aşamamış babaların aile bağları günden güne çürümektedir. Eski zamanlardaki geniş aileler çoktan yok olmuşken toplumun en küçük birimi olan çekirdek aileler de gün geçtikçe tükenmektedir. Çocuk tanrılar öfkelerine esir olmuşlardır.Bu nedenle sosyal hayatlarında kurdukları iletişim şiddet içermektedir. Gerçeklikten uzak bir hayatı yaşayan yeni nesiller zihinlerinin içerisinde tasarladıkları tekil bir hayatı yaşamaktadırlar. Kendisi olamamış, toplumsallaşamamış, acıları ve dertleriyle baş edememiş, yalnızlık ve yabancılaşma sendromu yaşayan nesilleri kim nasıl eğitebilir?

Çocuk değil tanrı doğurmuş annelerinin ve "Otorite"si yerle bir edilmiş babalarının birbirleriyle çatışmalarını tiyatro seyreder gibi ömür boyu seyreden çocukların deist ve biseksüel bir nesil olmasına şaşırmamak gerekir. Önümüzdeki dönemde Milli Eğitim Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi”ni desteklemeye devam ederse, çocuklarımızın cinsiyetleri adeta kurban edilecek ve düzeltilemez çok büyük bir sorunla millet olarak karşı karşıya kalacağız..

Çocuk tanrıları nerde görebiliriz ve nasıl tanıyabiliriz?

Sokakta ve toplu taşıma araçlarında gençlerin gözlerine, ağızlarına, kulaklarına hatta duruma göre göğüslerine bakmak zorunda kalmaktayız. Başkalarının bakışını çekmek için takılan piercingler, çocuksu tanrılarımızın en önemli göstergesidir. Yahudilik ve Hristiyanlık bu süreçte ailevi değerleri açısından deprem etkisine çoktan girmiştir. İslamiyet ise öncü sarsıntıları yaşamaktadır. Bu öncü depremlere tedbirler alınmadığı takdirde büyük depremin yıkıcı etkisi kaçınılmaz olacaktır. Sosyolojik ve metafizik son uyarılarıların da dikkate alınması adına umudumuzu yine de hala diri tutalım.

Büyük çoğunluğu kabile ya da pagan inançları olan deniz aşırı ülkelerdeki bazı dinlerde piercing dini bir gereklilik olarak görülmektedir. Bu ritüeli inançlarına dahil eden insanlar vücutlarının belirli bölümlerini deldirerek bütünlük ve kenetlenmenin altını çizdiklerini düşünüyorlar.
Çocuksu tanrılar, kabile dinlerinin yani pagan inançların ritüeli olan piercing ile tarih öncesi ilkel çağlara dönme çabasındadırlar. Tahammülsüz, tatminsiz bir o kadar da bencil ve depresif bir hayat içinde bocalamaktadırlar.

Din ve eğitim kurumları da bu yeni nesli anlamakta zorlanmaktadır. Batı toplumlarında Hz Musa ve Hz İsa yol göstericiliğini çoktan kaybetmişlerdir. Hz Muhammet'in de etkisini yok etmek için bıkmadan usanmadan çabalayan ilahiyatçı hocaların çabaları zamanla toplumda güçlü karşılık bulursa Müslüman ve Türk memleketlerinde de İslamiyet kimlik belirleyicisi olma vasfını kaybedecektir.

Liberal yada postmodern yaşamlarda mutluluğu elde etmek için tükettikçe tüketmek artık yetersiz kalmaktadır. Değerlerimizi yitirdiğimiz için artık kendimizi unuturcasına ve kendimizi kaybedercesine geçici olarak kendimizi yok etmemiz gerekiyor. Piercing'li yeni nesil gençlerimiz acılarını dindirmek için artık sarhoş olana kadar alkol tüketmeyi yetmezse kendinden geçmeye varana değin uçucu ve uyuşturucu madde kullanmayı kaçınılmaz olarak denemektedirler.

Egemen Güçler Ekini ve nesli bozmaya başladılarsa, Köle kadınlar efendilerini doğurmaya başlamışsa ahir zaman yakın demektir. Dünyanın, insanlığın son günleri; kıyamete yakın yıllar ve günlerdeyiz. O mutlu günlerimiz mazide şimdi…
Gay çocuk 10 ay önce
Siz hastasınız yemin ediyorum. Milletin ne yediğine içtiğine, giydiğine yetmiyor yatağına karışıyorsunuz ve bunu da dinle, aile ile bağdaştırıyorsunuz. Çocuk yaştaki kız çocuklarını kendine eş yapan taciz, tecavüz eden hetero erkekler daha çok bozuyor aile yapısını. Madem öyle kişinin özeline karışıp özgürlüğünü kısıtlamak kul hakkıdır ve haramdır ayrıca kişilere cinsel yönelimi ya da ne giydiğine göre yargı dağıtıp onu kendi çapında cezalandırarak toplumdan soyutlamak, dışlamakta tanrıcılık oynamak ve Allah'a şirk koşmaktır. Hadi bakalı madem din öznel herkea kendine yontuyor bundan sonra böyle. Kafirler...
Yokadım 10 ay önce
Bu dinsizlik imansizliktir böyle bir şeyi kabul eden de ettirmeye calisanda aynı şekildedir Allah seni erkek olarak yaratmış karşına da kadın vermiş bununla zurriyet yürütüp bununla birlikte olacaksın demiş bu resmen rabbine şirk koşmaktır başka açıklaması yok kıyametin en büyük habercisi erkekler kadın gibi ki (kadınlar sadece eşine güzel görünüp suslenmelidir) bu kadar süslü değilken bir erkeğin bunu yapması aklım almıyor ya gerçekten alacak gibi de değil biz ne ara bu kadar kör mümin olduk bu normal değil yapmayın etmeyin Allah aşkına.
Gulhan 10 ay önce
Yok yavrum boyle dikkat cekemezsin rujun sur mini etegini de giy sokaga oyle cik bak hayatinda neler degisiyor..
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?