banner29

Joe Biden'ı eski Amerikan askeri rezil etti! "Ellerinizde Ortadoğu'da öldürülenlerin kanı var!"

ABD'de Kasım ayında yapılacak olan seçimlerde başkanlığa aday olan Amerika'nın müzmin siyasisi Joe Biden seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği bir ortamda Irak'ta görev yapmışbir Amerikan askerinin söyledikleri karşısında olan hiç birşeyden haberi yokmuşçasına masumane bir yaklaşım sergiledi.

Dosya 07.03.2020, 21:17 07.03.2020, 21:33

Amerika'nın meşhur siyasisi Joe Biden, bilindiği üzere Amerika'da gerçeleştirilecek olan Kasım 2020 seçimlerinde ABD'nin başkanılığı için Trump ile yarışacak. Ortadoğu'da ve Afganistan'da milyonlarca masum insanın canına bedel olan savaşların taraflarından olan ABD, o dönemde bölgelerin derebeyi olarak Joe Biden'ı atamıştı. Sömürüsü için kan akmasını mübah gören, bir damla petrole binlerce masumu katleden Amerika'nın derebeyi Joe Biden'a tepki gösteren eski bir asker de bu yarıştan çekilmesi gerektiğini, çünkü binlerce insanın kanının hala Biden'ın elinde olduğunu, Biden'ın adeta yüzüne vurdu.

SUSTU KALDI!

Yarışa koyulduğu şu dönemde herkese mavi bıncuk dağıtan Biden, bu durum karşısında alttan almaya çabaladı. Fakat ne yapsa olmayacağını anlayan Biden, sırtını dönerek orayı terk etti.

'DİSKALİFİYE'

Eski ABD askerinin Biden'ın sırtını dönüp gittiği sırada slogan atarcasına 'Diskalifiye Biden' demesi de, karşıtlar adına bir slogan doğduğunun bir göstergesi.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?