Killa Hakan, Norm Ender'e çattı! Ezhel ve Ben Fero'ya sahip çıktı...

Ünlü rapçi Killa Hakan son günlerde rapçiler arasında yaşanan atışmada tarafını seçti. Killa Hakan, Norm Ender'in göndermede bulunduğu Ezhel ve Ben Fero'ya sahip çıktı.

Killa Hakan, Norm Ender'e çattı! Ezhel ve Ben Fero'ya sahip çıktı...

Son günlerde youtube üzerinden atışan rapçiler gençlerin ilgi odağı oldu. Söz konusu atışmalarda herkes rapin gerçek sahibi olduğunu iddia etti. Almanyada yaşayan ve rap dünyasında hatırı sayılır bir ağırlığı olan Killa Hakan da bu tartışmalara katılan isimler arasında yer aldı.

"EZHEL'DE ABİM BOE B' NİN DÖVMESİ VAR"

Twitter hesabından bir video yayınlayan Hakan, "Ben aslında fazla bir şeyi takmam, aramam da ama bu içimde kaldı ve size söyleyeyim dedim. Güzel insanlara selamlar olsun ama kudurmuş p.. kurularına da selam göndermek istedim burdan. Bakın size bir şey anlatacağım çok kısa. Ezhel'le Ben Fero diyorsunuz, bilmem ne anlatıyorsunuz güya rapi bildiğinizi zannediyorsunuz, konuşuyorsunuz öyle... Ezhel'i ben hiç tanımaz bilmezdim. Çocuk meşhur oldu, ödüllerini aldı, ödüllerini aldıktan sonra bir gün benim kapımı çaldı Berlin Kreuzberg'de. Kolunu açtı ve benim abim Boe B'nin dövmesi kolunda. Yıllardır hiç kimsede görmediğim bir şey. Ve abi biz bu güne geldiysek sizin sayenizde diyen bir çocuğu sizin gibi iki üç p.. kurusu yüzünden yakacağımı mı sandınız?" şeklinde açıklama yaparak Ezhel'e destek verdiğini açıkladı.

"BEN FERO DESTEK İÇİN İKİ BİLET ALDI"

Öte yandan yeni nesil rapçilerden Ben Fero hakkında da açıklama yapan Hakan, "Ben Fero'ya gelince, zamanında biz hip hop yaptığımız zamanlar Antalya'da yiğit çocukalr vardı delikanlı. Kimse yoktu ama adı festival işte. İlk festivallerdi hatta. Gittim, 50 kişi yok. Bunlar biletleri çift almışlar. Benim uçak biletimi ödeyebilmek için. Duruma bakın. Hip hop böyle oluşan bir şeydi dayanışmaydı birlikti beraberlikti. Ve bu Ben Fero'da o biletleri alanların arasındaymış. O gün de resim çekilmiş kaç sene önce. Ve yıllar sonra o resmi bana sundu İstanbul konserimde, "Abi bir resim daha çekilebilir miyiz?" diye. Bu saygıyı gösteren çocuğu ben sizin gibi iki üç tane rapi bildiğini zanneden p..ştlar yüzünden çocuğu ateşe atacağımı mı zannettiniz?" dedi.

HABER VAKTİ

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5