banner29

Kim bu imam? Cuma hutbesinde ırkçılık ve küfür...

Bugün sosyal medyaya düşen bir görüntüde Cuma Hutbesi veren imamın kullandığı ırkçı ve küfür dolu sözler infiale neden oldu. Söz konusu imama sosyal medyadan büyük bir tepki yağdı.

Dosya 08.01.2021, 18:06 08.01.2021, 20:07
Kim bu imam? Cuma hutbesinde ırkçılık ve küfür...

Camilerde ve özellikle hutbelerde görülmeyen ve görülmek istenmeyen bir görüntü, bugün sosyal medyaya düştü. Söz konusu görüntülerde imam sıfatıyla açıklamalarda bulunan şahsın kullandığı ırkçı ve küfür dolu sözler infiale neden oldu.

BAĞIRDI, ÇAĞIRDI VE HAKARET ETTİ

Nerede ve ne zaman çekildiği belli olmayan görüntülerde Cuma Hutbesi'si okuyan ve kendisini Zeynel Abid Ayyıldız olarak tanıtan imam, ''Türk’ün Türk’ten başka dostu yok. Bunu bir kenara yazın. Gavurdan dost, ayıdan post olmaz. Araplar da bizim dostumuz değil. Bizim düşmanımız. Arap dölü, kahpe dölü, zalim dölü! Durmadan umreye zam Hac'ca zam. Gitmesin gelmesin.. Kahpe dölü. Yeter artık ya, canımız yandı ya. Ne olur bir olalım. Ne diyor Hac Bektaş-i Veli 'Bir olun, iri olun, diri olun. Allah'ın izniyle kale dıştan yıkılmaz, içten yıkılır. Hiç kimse bana hutbede kızmsın. Adım Zeynel Abid Ayyıldız. Namazdan sonra şikayet varsa müftülük orada. Evet söylüyorum, okuyorum. Canım yandı. Ben de Türk oğlu Türküm. Canım yanıyor ve söylüyorum. '' ifadelerini kullandı.

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?