banner29

'Koronavirüs aşısına çip yerleştirilip, 5G üzerinden insanlar öldürülecek' iddiası

Koronavirüsün dünyada hızla yayılmasının ardından virüsle ilgili iddialar da ortaya atılmaya devam ediyor. Son olarak Belçikalı terapist Reinhard Becker'in ''koronavirüs aşısı bulunduktan sonra bu aşıyla insanlara çip yerleştirilecek ve 5G yardımıyla aşı olanlar istenildiği zaman öldürülecek'' ifadelerini kullandığı öne sürüldü. Becker iddiaları yalanlayarak 5G teknolojisinden uzak durulması gerektiğini söyledi.

Dosya 12.03.2020, 15:53 13.03.2020, 16:14
'Koronavirüs aşısına çip yerleştirilip, 5G üzerinden insanlar öldürülecek' iddiası

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünyaya yayılmaya başlayan insanların ani ölümüne sebep olan koronavirüs salgını hızlı bir şekilde can almaya devam ediyor ve ne zaman bir çare bulunacağı konusunda net bir ifade yok. İnsanların kafasındaki soru işaretleri arttıkça yaşananlar ilgili birçok iddia ortaya atılmaya devam ediyor. Son olarak Belçika'da bir sağlık merkezi işleten yapı biyoloğu ve yüksek frekanslı tıp uzmanı olan Reinhard Becker'den dünyayı sarsan açıklamalar geldi.

SORULAR CEVAPLANMADIKÇA KOMPLO TEORİLERİ ARTTI

''Koronavirüsü kimler niçin hangi amaçla geliştirip ilk etapta dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip ülkesinde başlattı? Çin'de başlayan ve 120 ülkeye kadar ulaşan koronavirüsün arkasında kimler var?'' soruları her geçen gün insanların beynini kemirmeye devam ediyor. Daha önce yayınlanan dizi, roman, karikatür ve filmlere yerleştirilen mesajların ortaya çıkmasının ardından komplo teorileri de hızla artışa geçmişti.

BİLL GATES'İN FİNANSE ETTİĞİ ENSTİTÜ PATENTİNİ ALMIŞTI

Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyayı tehdit eden 'Koronavirüs'ün yıllar önce The Pirbright Institute tarafından patentinin alındığı ve bunun arkasından Bill&Melinda Gates Vakfı, hayvan ve insan sağlığını destekleyen Pirbright Hayvancılık Antikor Geliştirmesi Merkezi çıkmıştı. İlk kez Derin Gerçekler'de Bülent Deniz'in ortaya koyduğu olayda enstitünün 'Koronavirüs'ün patentini aldığı ortaya çıkmıştı. 

'KORONAVİRÜS KULLANANLARA ÇİP YERLEŞTİRİLİP, 5G ARACILIĞIYLA ÖLDÜRÜLECEK' İDDİASI

Sosyal medyada Becker'in, ''Koronavirüs aşısıyla herkese çip yerleştirecekler. 5G yardımı ile aşılanan herkes istenildiği zaman ölecek.'' ifadelerini kullandığ öne sürülmüştü. Hakkında ortaya atılan iddiaları Becker'e sorduk. Becker iddiaları yalanlayarak koronavirüsten korunmak için neler yapmalıyız yönünde açıklamalarda bulunarak şu ifadeleri kullandı: ''Koronavirüs insan vücüduna ciddi bir rahatsızlık veriyor. Kan hücrelerini oksijenden mahrum bırakıyor. Bu gerçek Vuhan'da ölen insanların bir anda yıkılmalarını açıklıyor. Normal bir grip vakasından gözlemlenmeyen bir şey. Koranavirüsten korunmak için kablosuz araçları kapatın, elektromanyetik araçlardan uzak durun. 5G kullanmayın. Eczanelerde satılan Kollodial kullanabilirsiniz.''

5G KORONAVİRÜSÜ TETİKLEDİ

5G'nin koronavirüsün ortaya çıkışında ve yayılmasında çok büyük etkisi olduğunu belirten Becker, ''Binlerce bilim insanı 5G'nin sağlık sorunlarına neden olduğunu belirtiyor. Vuhan'da koronavirüsün ortaya çıktığı yerde 10 bin 5G noktası vardı. 5G koronavirüsü aktif hale getiren unsurlardan biridir. Bunlara örnek olarak Atların bulunduğu bir noktada kurulan 5G istasyonu çok sayıda atın ölmesine neden oldu. Yine Kuzey Galler'de 5G yüzünden 200 kuş öldü.'' ifadelerini kullandı.

DİLİPAK, KORONAVİRÜSÜN ARKASINDAKİ KÜRESELCİ PARMAĞI İŞARET ETMİŞTİ

Abdurrahman Dilipak da 'koronavirüs aşısı' diye insanlığı sunulacak olan aşıda insanları kısırlaştırıcı maddelerin yer alabileceği vurgusunda bulunarak, küreselcilerin dünyanın nüfusunu azaltma planlarına göndermede bulunmuştu. Koronavirüsün arkasındaki sis perdesi henüz dağılmamışken, tedavi olarak sunulacak ilacın ve aşının insanlar tarafından nasıl bir ilgi göreceği ise şimdiden merak konusu oldu.

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?