banner30

banner29

Kuzey İrlandalı vekil: Kanser ve kalp krizinden ölenleri 'Covid-19'dan öldü' olarak raporluyorlar

Kuzey İrlanda Parlamentosu'nda açıklamalarda bulunan bir vekil, seçim bölgesinde kanser, kalp krizi ve diğer hastalıklardan ölen insanların Covid-19 semptomlarını göstermemesine rağmen ölüm belgelerinde 'Covid-19 kaynaklı ölüm' yazdığını öne sürdü.

Dosya 01.10.2020, 14:46 01.10.2020, 14:56
Kuzey İrlandalı vekil: Kanser ve kalp krizinden ölenleri 'Covid-19'dan öldü' olarak raporluyorlar

Çin'den başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgının etkileri artarak devam ederken, büyük bir kesimin de salgın konusundaki şüpheleri de artmaya devam ediyor. Son olarak Kuzey İrlandalı bir vekilin yaptığı açıklama salgın hakkındaki şüpheleri arttırdı.

COVİD-19'DAN ÖLDÜ DEDİLER AMA TESTLER NEGATİF ÇIKTI

Kuzey İrlanda'nın Londonderry bölgesinin vekili olduğunu belirten milletvekili parlamentoda yaptığı açıklama salgın hakkındaki şüpheleri arttırdı. Söz konusu vekil, ''Seçim bölgemdeki Western Trust Hospitals'da kanser, kalp krizi ve diğer hastalıklardan ölen insanların Covid-19 semptomlarını göstermemesine rağmen ölüm belgelerinde 'Covid-19 kaynaklı ölüm' yazıyor. Bakan sıkıntıya girmemek için ailelere böyle söyledi ama bunun böyle olduğunu ortaya koyan bir test yapılmadı. Yapılanlar da negatifti.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Ekrem 7 ay önce
Aynı açıklamaları bizim vekillerden de bekliyoruz. Aylardır masal dinlemekten sıkıldık.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?