LGBT rezaletine, TBMM'den de itiraz geldi!

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, LGBT sapkınlığıyla oynanmak istenen oyunu, bu tür sapıklıklarla aile mefhumuna verilen zararı eleştirerek, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı.

LGBT rezaletine, TBMM'den de itiraz geldi!

''Onur Yürüyüşü'' adı altında insan onurunu ayaklar altına alan; hal, hareket ve davranışlarıyla toplumdan ciddi tepkiler toplayan LGBT oluşumları yine Türkiye'nin gündeminde.

Gerek yaşam tarzları ve gerekse ''Onur Yürüyüşü'' adı altında ortaya koydukları iğrenç görüntülerle ve taşıdıkları pankart ve dövizlerle eşcinselliği 'cinsel tercih' yalanı altında pazarlamaya çalışan uluslararası küresel çetenin, aziz milletimizin kadim değerlerini sabote edercesine yine aynı merkezler tarafından madden ve manen desteklenen homoseksüel, lezbiyen, biseksüel, transeksüel vesair diğer tüm sapmalar ve sapkınlıklarla toplumumuza adeta meydan okurcasına cüret sergileyenlere, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, sosyal medya hesabından, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın açıklamasını destekler nitelikte, bir açıklama yayınladı.

AK Parti Kocaeli Milletvekillerinden ve zaman zaman Meclis'te yaptığı kritik konuşmalarla kamuoyunun dikkatini çeken Mehmet Akif Yılmaz, 2016 yılında LGBT yoluyla oynanan oyunları sert bir dille eleştiren bir konuşma gerçekleştirmişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 17:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vlknaltn@yandex.com
Vlknaltn@yandex.com - 8 ay Önce

İstanbul sözleşmesine neden imza attı akp
Bunu açıklasın bir akp li siyasi, Aliye Selma Kavaf dönemin aile bakanı Farklı aile formları gerekçesi ile imzalamadan geri döner ve apar topar istifa eder veya görevden alınır. Yerine Fatma Şahin gelir-getirilir.
Gider imzayı basar gelir.
Biri bana bunu açıklasın.
Akp neden bu sözleşmeye imza attı, kandırıldı mı?

SIRADAKİ HABER

banner5