banner30

banner29

Marina Abramovic, Derin Gerçekler'de masaya yatırıldı

Hakkında 'Pedofili, Satanizm ve Kabalizm'le ilgili çok sayıda iddia ortaya atılan dünyaca ünlü performans sanatçısı Marina Abramovic'in İstanbul'da 3 ay gibi bir süre sergi ortaya koyacak olması Derin Gerçekler'de ele alındı.

Dosya 19.02.2020, 14:27 19.02.2020, 15:04
Marina Abramovic, Derin Gerçekler'de masaya yatırıldı

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın açıklamalarda bulunduğu Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de İstanbul'da sergisi açılan Marina Abramovic ele alındı.

PİZZAGATE SKANDALINDA ADI GEÇİYOR

Deniz, Abramovic'in daha önce sergilediği sergilerden detayları paylaşarak 'domuz kanı, anne sütü ve sperm'in kullanıldığı 'Spirit Cooking' sergisine vurgu yaptı. Ayrıca Deniz, bir dönem dünya gündemine oturan pedofili sapıkların içinde yer aldığı Pizzagate skandalında da Abramovic'in adının geçtiğini vurguladı. ''Abramovic'i birileri heyecanla karşıladı'' ifadelerini kullanan Deniz, ''Bizim medya da bunu kültür sanat sayfalarında övüyor'' diyerek tepki gösterdi.

DİLİPAK: HER ŞEYİMİZ VAR

''Sanat ama bu... Şamanlarımız da var, meditasyoncularımız da var, NLP'ciler zaten her köşe başında bir dükkan gibi açıldı.'' ifadelerini kullanan Dilipak, ''İnsanlar manevi tatmini buralarda arıyor. NLP ile yeni tanışanlara şu söyleniyor. Birilerinin akıl yoluyla ulaştığı nebevi mutluluğu NLP ile bulmuş. Peygamberimiz aslında oraya ulaşmak istemiş. Oraya ulaşmanın metedolojisini birileri akılla bulmuş.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?