banner29

MHP'den ihraç edilen belediye başkanına Şevki Yılmaz'dan tam destek

A Milli Voleybol Takımı hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle partisinden ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'e, Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz'dan destek geldi.

Dosya 22.01.2020, 15:02 22.01.2020, 19:05
MHP'den ihraç edilen belediye başkanına Şevki Yılmaz'dan tam destek

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın açıklamalarda bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te A Milli Voleybol Takımı hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle partisinden ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin  konuşulsu! Yılmaz, Şahin hakkında açıklamalarda bulunuldu.

RİZE'DE BENZER OLAYLA BEN DE KARŞILAŞTIM!

Yılmaz, ''Rize'nin Ruslardan kurutuluşu töreninde ilk defa gördüm. Baktım elleri zincirli çarşaflı kadın, spiker de duyuruyor 'Rus'tan kurtuluşun ve düşmanın simgesi kara çarşafın yırtılması'.... Zincirler çözüldü, çarşaflar yırtıldı.. Kürsüye çıkarak 'bu alçak gösteriyi protesto ediyorum' dedim. Ortalık yıkıldı.'' ifadelerini kullandı.

BİROL ŞAHİN'İN AÇIKLAMARININ ALTINA İMZAMI ATARIM

Oylarının yüzde 90'ını Anadolu'dan almış olan bir partinin belediye başkanına mükafat yerine ceza vermesine şaşırdım diyen Yılmaz, ''Hepsini tövbeye çağırıyorum. Başınıza Allah'ın tokadı gelmeden tedbirinizi alın. Müslümanların tercümanı olduğu için Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'i alnından öpüyorum. Onu partiden atmışlar üzülmesin, Allah onu razı olduğu kulları arasına aldı. Altına ben de imza atıyorum. Az söyledi, öz söyledi. İmanından dolayı söyledi.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar (1)
yusuf yılmaz 12 ay önce
Adam doğru söylemiş ALLAH 'ın emirleri hafife alınıp ve ciddiye alınmazsa daha durun bakalım başımıza daha neler gelecek
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?