banner29

Mini etek giyen kız, bacaklarına bakmak istemeyen adama 'sapık' yaftası vurdu

Geçtiğimiz gün Ankara Metrosu'nda seyahat eden bir adam karşısında oturan mini etekli kızın bacaklarına bakmamak için gözlerini kapadığı anda söz konusu genç kız tarafından sosyal medyada 'sapık' olarak lanse edilmeye çalışıldı. Gelen tepkiler üzerine genç kız, söz konusu videoyu sildi.

Dosya 11.06.2019, 17:44 11.06.2019, 18:56

Ankara'da bir metro hattında gerçekleşen olayda, mini etekli ya da şortlu olduğu düşünülen genç bir kız, karşısındaki adamın gözlerini kapatıp kendisine bakmamasından rahatsız olup, söz konusu adamı 'sapık' ilan ederek tepki topladı.

DESTEK BULAMAYINCA HEMEN SİLDİ

Mini etek giyme özgürlüğünü sonuna kadar kullanan genç kız, mini etekli bir kıza bakmama özgürlüğünü kullanan bir adamı linç ettirmeye çalışması şaşkınlıkla karşılandı. Twitter hesabında ''Ankara metrosunda böyle bir olay ilk kez başıma geldi. Kıyafetim yüzünden gözlerini kapatan bu amca, kendine olan güvensizliğini din kisvesi altına sığındırdığından kendince show yapıyor. O sapık pis zihniyetlerinizi benden uzak tutun.'' diyerek tepki göstermişti. Hızını alamayan aynı kullanıcı, ''Çomar avına başladım. Tüm çomarlar yallah köyüne'' ifadelerini kullandıktan sonra gerekli desteği göremediği gibi tepkiyle karşılaşınca söz konusu paylaşımlarını silip, hesabını gizledi.

BAKSAN SUÇ, BAKMASAN SUÇ

Olayla ilgili sosyal medyada yapılan yorumlarda 'baksan suç, bakmasan suç' yönünde yapılan açıklamalar, olayı özetlerken; 'sapık' ilan edilen adama destek yağdı. Yapılan diğer yorumlarda da kadının kendi egosunu tatmin etmek için böyle bir hareket içine girdiği vurgulandı. Genel itibariyle 'ilgi budalalığı'nın bir sonucu olduğu söylenirken, adamın 'sapık' olarak nitelendirilmesi 'iftira' olarak değerlendirilebileceği ve hukuki bir yaptırım uygulanabileceği söylendi.

MEĞER ADAMIN BAŞI AĞRIYORMUŞ

Olayın sosyal medyada yayılmasının ardından bir twitter kullancısı gözlerini kapatan adamın dayısı olduğunu iddia ederek, dayısının gözlerini kapasının nedeninin yol boyunca baş ağrısı çekmesinden kaynaklandığını belirterek, paylaşımı yapan kişiye tepki gösterdi. 

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?