banner29

Mısıroğlu tam 10 sene önce dile getirmişti! 'Mikropla alt edecekler'

Çin'de ortaya çıkan ve üç ay olmadan bütün dünyayı tehdit eden koronavürüsle ilgili olarak geçen sene ebediyete göçen tarihçi yazar merhum Kadir Mısıroğlu katıldığı bir televizyon programında mikroplarla savaşın mümkün olduğu ve batılı ülkelerin bunun üzerinde çalışmalar yürüttüğü hakkında çarpıcı uyarılarda bulunmuştu.

Dosya 25.02.2020, 19:40 25.02.2020, 20:06

Geçtiğimiz sene ebediyete irtihal eden ve hukukçu kimliğinin yanı sıra tarih hususundaki yaklaşımlarıyla da adından halen sıkça söz ettirmekte olan Kadir Mısıroğlu, şu günlerde ttüm dünyada yaşanmakta olan ve özellikle uzak doğu ülkelerini tedirgin eden koronavirüsüne ilişkin bundan tam on yıl önce katıldığı bir televizyon programında uyarılarda bulunmuştu. 

MİKROPLA SAVAŞ AÇILACAK!

'Mikropla savaş' metodunun nükleer bombadan da tehlikeli olduğunu anlatan Mısıroğlu, mikrop vasıtasıyla daha etkin bir kırım gerçekleştirildiğini, ve bu işlerin ABD tarafından sessizce yürütülebildiğini söyledi.

ÇİN AMERİKA'DAN DAHA MÜREFFEH! 

Amerika'nın bu işi Çin'in gelişmişliğine set çekmek amacında olduğunu o gün dile getiren Mısıroğlu, "Orada Amerika'dan daha müreffeh bir Çin var, ama 300 milyon da nüfusa kayıtlı olmayan bir kitle var. Çin'i yahudiler kullanacağı için, ABD de öz menfaati için mikrop harbiyle Çin'i dünyaya tehlike olmaktan çıkaracak. "

KİTABINDA DA BAHSETMİŞTİ!

Çin'de ortaya çıkan koronavürüs ile ilgili olarak Mısıroğlu, "Filistin Dramının Düşündürdükleri" kitabında çarpıcı bir uyarıda bulunmuştu. HaberVakti.com olarak bunu haberleştirerek duyurmuştuk.

O haberi okumak için tıklayınız.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?