banner30

banner29

Murat Kekilli'yi hedef alan Mehmet Aslan'dan seviyesiz cevap!

Sık sık parti değiştirmesiyle gündeme gelen dizi oyuncusu Mehmet Aslan, sanatçı Murat Kekilli'yi hedef alırken kullandığı söylemler sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Dosya 03.07.2019, 18:00 03.07.2019, 19:47
Murat Kekilli'yi hedef alan Mehmet Aslan'dan seviyesiz cevap!

Ünlülerin gösterişli dünyasından uzak verdiği hayır konserleriyle dikkat çeken sanatçı Murat Kekilli'yi her platformda hedef alan Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın dizi oyuncusu oğlu Mehmet Aslan, bir kez daha Kekilli'yi hedef aldı.

KEKİLLİ İDDİALARA BÖYLE CEVAP VERMİŞTİ

Mehmet Aslan, katıldığı programlarda Kekilli'nin AK Parti ve MHP sempatizanı olduğunu ve bundan menfaat sağlamaya çalıştığını idda ettti. Bu iddialara cevap veren Kekilli, ''Benim hiç bir partiye üyeliğim veya sempatim yoktur. Vatanım, milletim ve bayrağımdan başka kırmızı çizgimin olduğu da söylenemez. Katıldıgı programlarda bizim hakkımızda konuşup şundan yana,bundan yana diyen resimdeki kardeşimiz,siz taraf olabilirsiniz. Benim tarafım olmaz.'' ifadelerini kullanmıştı. Açıklamasına Aslan'ın Bahçeli, Akşener, Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu ile çektirdiği fotoğrafları da ekleyen Kekilli, uygun bir dille cevabını vermişti.

ASLAN SEVİYEYİ DÜŞÜRDÜ

Söz konusu paylaşıma oldukça sinirlenen Aslan, Kekilli'ye karşı, “Eşsek gözlüm” işler mi kesat? Hayırdır bana neden sardın? Ben Türk milliyetçisiyim. İsteyenle de resmim olur! Senin gibilerin de zaten tarafı olmaz, fiyatı olur! De bana, Ekrem ya da Mansur başkanla konuşur ayarlarım bir konser sana... Adana, Mersin, Antalya dersen, oda olur!'' ifadelerini kullanarak seviyesiz ve hakaret içeren bir üslüp takındı.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

Aslan'ın verdiği cevabı seviyesizlik olarak gören sosyal medya kullanıcılarının neredeyse tamamı olaya tepki gösterdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları da ''İsteyen herkesle fotoğrafım olur'' cümlesine takılarak, ''Bahçeli, Akşener, Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu seninle fotoğraf çektirmek için yarışa girmiş gibi durmuyor'' ifadelerini kullandı.

SURİYELİLERE KONSER VERDİ DİYE HEDEF OLDU

Irkçı söylemleriyle ve Suriyelilere karşı provokatif eylemlerle adından sıklıkla söz ettiren İYİ Parti'nin halihazırda bir üyesi olan Aslan'ın Kekilli'yi hedef almasının arkasında da ırkçı politikaların yattığı belirtildi. Suriye sınırında mülteci olarak bulunan Suriyelilere konser verdiği için Kekilli'nin hedefe konulduğu ve Aslan tarafından mesnetsiz bir şekilde saldırıya uğradığı söylendi.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?