banner29

Mustafa Karahasanoğlu'ndan 'AK Parti ve Dilipak' açıklaması

Akit Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, AK Parti'nin gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak'a ve Akit Medya'ya açtığı dava hakkında açıklamalarda bulundu.

Dosya 18.09.2020, 17:31 18.09.2020, 17:45
Mustafa Karahasanoğlu'ndan 'AK Parti ve Dilipak' açıklaması

Akit TV'de Feridun Erdoğral'ın sorularını cevaplayan Akit Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, AK Parti'nin gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak'a ve Akit Medya'ya açtığı dava hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

81 İLDE DAVA AÇMAK HİÇ UYGUN DEĞİL

''Bir defa birbirimizle uğraşmaktan vazgeçeceğiz'' diyen Karahasanoğlu, ''Dilipak'ın bir yazısı nedeniyle ortalık karıştı. Düşünebiliryor musunuz Türkiye'de Cumhuriyet ya da Milliyet Gazetesi için 81 ilde suç duyurusunda bulunuldu mu? Neler yaptılar? Tasvip edilmeyen kısımlar var. Ama Dilipak savunmasında 'Benim kızım ve eşim AK Partili, AK Parti'de aktif bir şekilde çalışmışlıkları var.' diyor. Açıklamaları aldılar nerelere götürdüler. Müslümana da Müslüman'ın şeyi geçiyor. Kendi insanımız hata yapmış olabilir. Bunun tedavisini kendimiz yapmalıyız. Kalkıp 81 ilde dava açmak hiç uygun değil.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
Edanur 10 ay önce
28 Şubat sürecinde birileri tarafından evdeki buzdolabına kadar haciz işlemleriyle karşılaşmıştı Dilipak, bugün sorulacak soru şudur: Sahi dilipak kimleri savundu diye bütün bunlara (haciz işlemleri) maruz kalmıştı.
Sacid Mutlu 10 ay önce
Duy Reis

Uyan Sakarya! yak ateşini odunun,
Kükre! Sen saf çocuğusun Anadolu ’nun.

Duy Reis! Umutlara saplandı bıçak,
Şu BÖLGECİLİK, Ateş oldu yakacak.

Azalır sandık! çoğaldı haram arpalık,
Bizi de çürüttü, torpil denen hastalık.

Kaymak tabaka, azalmaz çoğalır hala,
Sokamadık şu kapitalizmi çuvala.

Var olana hep ver,yok olanlar
sürünsün!
İş yok,emekli aç, "kreş yardımı" lüksün!

Söylemde dindar çok, çıkarda ederiz çark,
Bu ne hal! Ağlayan hocadan kaldı mı fark.

Millî değil şu eğitim, nesiller şaşkın,
Batıla esir, çizgisinde değil hakkın.

Yol ver! kimyası bozuk çapsız’a.
Sık denetle, dur de arsıza hırsıza.

Akibeti zorlayan güçlü düşman var,
Unutma! davaya kurban müslümanda var,

Duy Reis!peşinde yürüyen beşeri!
Haydi Reis! yara ölümcül, vur neşteri.
Yavuz Selim ESTERGONLU 10 ay önce
Yıllardır Başkan ERDOĞAN'i itibarsızlaştırmaya çalışan, daha üç sene önce tetikçi TELE-1 tv de Merdan YANARDAĞ ın programında " Akp Abd projesidir " gibi provakatif amaçlı iftira ve algı hezeyan ve alçaklığını savuran ,1 ay evvel Ak partili kadınlara "Fahişe " , milletin gözbebegi Başkan ERDOĞAN'a "Zâlim" deme cür'et ve terbiyesizliginde bulunan ; özetle ; sağ gösterip sol vuran bir yazarı güvenilir dediğimiz AKİT'te hâlâ çalıştırmak elbette büyük bir SIKINTIDIR! / Bizce acilen icab edeni yapınız./ Sn. Mehtap YILMAZ hanımefendi evet ,sert bir uslubuna rağmen, hiç bir zaman Ak Partiye ,Başkan ERDOĞAN'a britüslük yapmadığı ,ölümüne FETÖ ile mucadele ettiği halde yazılarına son verdiniz. /Bu çelişkili, kuşkulu, güven vermeyen ,Fetöcüler affedilsin diye yazılarıyla AKİT'e ,okuyucuya ve 2023 hedeflerine provakatif yazılarıyla bilinçli olarak köstek vermek istediği birçok okuyucu ve Ak Parti kitlesince idrak edilen bu adı malum Sn. yazar ile yollarınızı ayırırsanız çok isabetli olacaktır .
Zekeriya Kalkan 9 ay önce
Allah size akıl izan nasip etsin! Erdoğan’ı öyle bir hale getirdiniz ki sorma gitsin! Erdoğan hatadan münezzeh midir ki onu eleştiren yanlışını dile getireni hemen AFOROZ ediyorsunuz! Sizin gibi yalakalar yüzünden adamdan soğudum! Bunca yıl oy verdiğim Aile ve eğitim politikaları yüzünden adı karalanan o partiye oy vermem artık!
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?