banner30

banner29

Nerede Hata Yaptık? Çok tartışılacak bir özeleştiri!

Haftalık yazılarıyla gündemin nabzını tutan ilahiyatçı-hatip Şevki Yılmaz, son günlerin en tartışmalı olaylarından ‘’Onur Yürüyüşü’’ konusunu kaleme aldı! Yazısında ‘’büyük fotoğrafa’’ dikkat çeken Yılmaz; ‘’20 yıl önce 3 kişiyle Taksim’de yürüyenler bugün nerede hata yaptıkta Taksim’e sığmaz oldular’’ diye sordu! 

Dosya 03.07.2020, 12:41
Nerede Hata Yaptık? Çok tartışılacak bir özeleştiri!


LGBT, LGBT+,LGBTi gibi vs kısaltmalarla kendilerini ifade eden ve bunu ‘’cinsel tercihte özgürlük alanı’’ olarak lanse edenlere karşı tepkiler artarak devam ediyor. Dijital Platformlarda ki dizilerden, sosyal medya daki cinsel içerikli yayınlara kadar her yerde karşımıza çıkan, masum gökkuşağını bile kendi emelleri için kirleten eşcinsellik hareketine karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da yaptığı açıklamalar halen kamuoyunun gündeminde ilk sırada.

Milli Diriliş porgramı yorumcusu, ilahiyatçı Şevki Yılmaz’da bu haftaki yazısında ‘’Eşcinsellik’’ tartışmalarına değindi ve bu ‘’sapkınlığın’’ toplumda yayılma riski üzerinden uyarılarda bulundu.

Kur’an ayetleriyle ortaya koyduğu hakikatleri,  dikkat çeken bir özeleştiriyle betimleyen Yılmaz: ‘’Bu Eşcinsellik sapkın Furyası artık her yerde! Biz hastaya kızmıyoruz! Mikroba kızıyoruz! ‘’Özgür cinsel yönelim, hür cinsel kimlikler,  LGBT+,LGBTi’’ gibi vs harfleri birbiri ardınca sıralayarak biyolojik yaratılış kanunu hiçe sayarak, ruhsal kimlik bunalımlarına kılıf arayan hastaları tedavi etmek bu devletin asli görevidir!’’ diyerek çok önemli bir tespitte bulundu.
İşte Yılmaz’ın dikkat çeken o yazısı…

Bismillahirrahmanirrahim

Bizleri insan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan, kurduğu dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerinin hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızdan sonra Ahiret’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

İçi senelerdir kan ağlayan, ahlaksızlığa karşı tepkisinden ve tavrından hiç vaz geçmeyen Milletimize seslenerek; “Halkın lanetlediği ve tavır aldığı hiçbir yanlışın bu ülkede kök salma imkânı yoktur! Genç dimağları zehirlemenin peşindeler! Milletimi, Rabbimizin yasakladığı sapkınlıklara karşı tavır almaya davet ediyorum!” sözleriyle kendi iktidarında bu cinsi sapıklığa tavır alıp, bu ahlaksızlık yangınını söndüreceğine dair müjde veren Receb Tayyib Erdoğan kardeşimize ve hepimize; sadece Halkın değil, Halıkımızın (Yaratıcımızın) cinsi sapıklığa ve sapıklara tavrının ne olduğunu aşağıdaki İlahi Mesajlarla bir kere daha hatırlatıyoruz!

“ Kavmi de kendilerine uyarmak için gönderilen Lut Peygambere başkaldırmış, Allah’ın kitap ve elçi göndererek insanlığa yol göstereceği gerçeğini inkâr etmek suretiyle, ilâhî mesajı insanlığa ileten bütün Peygamberleri yalanlamışlardı.”...

Yazının tamamı için tıklayınız

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?