banner30

banner29

OdaTV'den seviyesiz ve cahilce bir haber! Ömer Lekesiz'in duasından bakın nasıl rahatsız oldular...

Yazar ve sanat tarihçisi Ömer Lekesiz, kaleme aldığı yazısında: “Rabbim bana Filistin uğrunda şehit olmayı nasip etsin inşallah” duasında bulundu. Lekesiz'in bu duasını alıntılayıp seviyesiz ve cahilce bir habere imza atan OdaTV, ''madem çok istiyorsun işte uçak saatleri'' diyerek hem dalga geçti, hem de kutsalı uğruna meydanları inleterek Mescid-i Aksa uğruna can vermeye hazır bir millete ve ''şehadet'' arzusunu dile getiren bir yazara olan gizli kinlerini ayan ettiler.

Dosya 12.05.2021, 13:38 12.05.2021, 14:44
OdaTV'den seviyesiz ve cahilce bir haber! Ömer Lekesiz'in duasından bakın nasıl rahatsız oldular...

Seviyesiz ve cehalet dolu haberleriyle sık sık gündeme gelen OdaTV, işgal güçleri İsrail'in Filistinlilere saldırmasını fırsat bilerek, insanları hedef almaya devam etti. Son olarak sanat tarihçisi ve yazar Ömer Lekesiz'e karşı seviyesiz ve cahilce bir habere imza attı.

TÜRKİYE'DE KİM DUADAN RAHATSIZ OLDU? 

Söz konusu haberde edilen bir duaya toplumun tepki gösterdiğini öne sürdü. Lekesiz'in Filistin uğrunda şehit olma duasına atıf yapan nefret dilli OdaTV'nin Filistin'e uçak bileti imasında bulunması, Filistin'e gidiş yolunun işgal devleti İsrail'den geçtiğini bilmeyecek kadar cahilce hareket etmesi tepki çekti. odatv ayrıca ''Lekesiz'in bu duasından rahatsız olanların'' kim olduklarını ise açıklamadı...

ODATV'NİN İSLAM'A BAKIŞI HASTALIKLI

Nefretle kaleme alındığı belli olan haberdeki dil, OdaTV gibi kurumların İslam'a ve değerlerine olan bakış açısını bir kez daha ortaya koydu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?