Pedofili milyarder Epstein'in davasına bakan hakimin oğlu öldürüldü!

Pedofiliden tutuklanan ve cezaevinde intihar eden Jeffrey Epstein'in davasına bakan hakimin oğlu kalbinden vurularak öldürüldü.

Pedofili milyarder Epstein'in davasına bakan hakimin oğlu öldürüldü!

Küçük yaşta kız çocuklarını zengin ve itibarlı dostlarına satan ABD'li milyarder Jeffrey Epstein'ın hapishanede intihar etmesinin ardından dünya kamuoyundaki şüpheler artarak devam etti. Dünyanın önde gelen isimlerinin de pedofili skandalının içinde yer aldığı söylenirken, her geçen gün yeni bir skandal ortaya çıkmaya devam ediyor.

EPSTEİN'IN ARKASINDAKİ GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMASINI ENGELLEMEK İÇİN Mİ ÖLDÜRDÜLER?

Son olarak Jeffrey Epstein - DeutchBank davasına bakan New Jersey federal yargıcı Ester Salas'ın 20 yaşındaki oğlu North Brunswick Township'te kalbinden vurularak öldürüldü. Söz konusu cinayetin ardından akıllara, Epstein skandalının arkasındaki gerçeklerin ortaya çıkmasını engellemek için gerçekleştirildiği düşünülüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir Dost
Bir Dost - 2 hafta Önce

Şaşırmadım ki silsile halinde senelerdir yaptıkları işler. Yazık gencecik bir genç öldürüldü. Kaç çocuk harcandı. Bu pandemi araya girmeseydi daha neler piyasaya çıkacaktı neler. Kafirler istemese de Allah nurunu tamamlayacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner5