banner30

banner29

Pedofili suçlusu Epstein'ın davasına bakan yargıcın oğlunu kim öldürttü? Yargıç Salas ilk kez konuştu...

Pedofiliden tutuklandıktan sonra cezaevinde intihar eden ABD'li milyarder Jeffrey Epstein'ın davasına bakan, ABD'li federal yargıç Esther Salas'a evinde silahlı saldırı düzenlenmiş ve oğlu ölmüş, eşi de ağır yaralanmıştı. Bu olayın ardından Salas ilk kez kamera karşısına geçerek yaşadıklarını anlattı.

Dosya 05.08.2020, 14:15 05.08.2020, 15:18
Pedofili suçlusu Epstein'ın davasına bakan yargıcın oğlunu kim öldürttü? Yargıç Salas ilk kez konuştu...

Dünya kamuoyunun gündemine oturan ve çok sayıda milyarder iş adamı, siyasetçi, bürokrat ve kraliyet ailesi üyesinin de adının geçtiği çocuk istismarı skandalının baş faili hatta tedarikçisi olarak tanımlanan ABD'li milyarder Jeffrey Epstein tutuklandıktan sonra cezaevinde gizemli bir şekilde intihar etmişti. Bu intihar dünyada derin şüpheleri beraberinde getirmişti. Bu şüphelere bir yenisi de geçtiğimiz günlerde Epstein'ın davasına bakan, ABD'li federal yargıç Esther Salas'ın evine düzenlenen silahlı saldırıda çocuğunun öldürülmesi ve eşinin ağır yaralanması da eklendi. ''Adeta gizli bir güç bu olayı örtbas etmek için her yolu deniyor.'' yorumları yapılmaya başlandı.

BU BİR ÖLÜM KALIM MESELESİDİR

Çocuğunu silahlı saldırıda kaybeden Salas, ilk kez kamera karşısına çıkarak yaşadıklarını anlattı. Kapılarına kargocu kılığında gelen bir şahısın düzenlediği silahlı saldırı sonucu çocuğunu kaybettiğini ve eşinin de ağır yaralandığını anlatan Salas, ''Kişisel adreslerimiz ve bilgilerimiz bizi yopk etmek isteyenlerin eline rahatlıkla geçebiliyor. Şu an tüm fedaral hakimlerin bilgilerine internetten rakhatlıkla ulaşabilirsiniz. Hangi kiliseye gittiğimi bile biliyordu. Elinde bana ait bilgileri içeren bir dosya vardı. Oğlumun ölümü boşa olamaz. Bu yüzden iktidardakilere yalvarıyorum, gelin yargıçların gizliliğini sağlayalım. Bu bir ölüm kalım meselesidir.'' ifadelerini kullandı.

SALDIRGAN 72 YAŞINDA VE KANSER HASTASI

Yargıç Salas, saldırıyı düzenleyenin 72 yaşındaki Dan Hollander'ın daha önce bir davasına bakmıştı. Hollander'ın aynı zamanda Kaliforniya'da yaşanan bir cinayette şüpheli oldu ve kanser hastası olduğu da vurgulandı. Bir diğer iddia da öleceğini anlayan Hollander'ın intikam almak amacıyla bu suçları işlediği belirtildi. Hollander, antifeminist ve erkek hakları savunucusu bir avukat olarak biliniyordu. Cinayetin ardından Hollander intihar etti.

Cinayeti işleyen Roy Dan Hollander

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?