banner30

banner29

Sahtekar Şeyh ve Tarikatlara dikkat! Uyarmıştık! Bir daha izleyin!

Tarikat ve şeyh görünümlü ''sahtekarlardan'' bir türlü yakamızı kurtaramıyoruz! Bu millet, dine ve dini değerlere verdiği önemden ve duyduğu saygıdan dolayı en çabuk ''din'' ve ''alim-şeyh-tarikat, evlad-ı resul'' kavramlarıyla aldatılıyor! Peki ŞEYH VE TARİKATLARIN gerçeğiyle sahtekarını ayırt edecek bir yöntem yok mudur? Tabi ki var! Gerçek tarikat ve şeyh, SAHTElerinden nasıl ayırt edilir? Haberimizi okuyun ve videoyu mutlaka izleyin ve izletin!

Dosya 04.09.2020, 17:53 04.09.2020, 20:53
Sahtekar Şeyh ve Tarikatlara dikkat! Uyarmıştık! Bir daha izleyin!

Geçtiğimiz gün tacizden tutuklanan sahte tarikat şeyhi haberlerinin ardından akıllara rehber niteliği taşıyan ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın yaptığı 'gerçek tarikat ve gerçek şeyh nasıl anlaşılır' açıklamaları geldi.

Özellikle son dönemlerde; vatandaşın gönlünde taht kuran tarikatlara karşı aleyhte yürütülen algı operasyonlarına, sahte tarikat ve şeyhlerin sistematik bir şekilde katkı sağlaması, beraberinde bir çok şüpheyi getirdi. FETÖ üzerinden başlayan süreçte tüm tarikatları külliyen ''imha edelim'' misyonunu yürütenlerin, ekmeğine bal süren gelişme en son Sakarya'da ortaya çıktı! Peki, insanımızın dini duygularını suistimal etmekle kalmayıp, namusuna el uzatan bu alçaklıklar karşısında tuzağa düşmeden, yanlışa sapmadan bir yol haritası yok mudur? Gerçeği ile sahtekarı ayırt edilemez mi? Varsa bunun yöntemleri nedir?

İşte tüm bu ve daha fazla soruları sitemiz Genel Koordinatörü Bülent Deniz, canlı yayında Şevki Yılmaz'a sormuş ve Yılmaz'dan çok çarpıcı cevaplar almıştı.

O canlı yayında sahte tarikat ve şeyhlerin iyi ayırt edilmesi gerektiğini vurgulayan ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, 'gerçek tarikat ve gerçek şeyh' nasıl tespit edilir sorunu da cevaplamıştı. Ve kilit cümleyi şu sözlerle ifade etmişti: ''DİN TEMSİLCİLERİNDEN ŞEYTANDAN KAÇARCASINA KAÇIN! KİM Kİ ''DİNİ BİZ TEMSİL EDİYORUZ'' DİYORSA O'NA MİM KOYUN!''

İŞTE GENEL KOORDİNATÖRÜMÜZ BÜLENT DENİZ'iN HAZIRLAYIP SUNDUĞU Milli Diriliş programı YAYINININ BAND KAYDI:

HABERVAKTİ

Yorumlar (3)
Asya 10 ay önce
Tarikatlatın sahtesi yada gerçeği yoktur ve hepsi dine zarar vermektedir bütün cemaatlerin kapatılması lazımdır.ülkemizde diyanet diye bir kurum var isteyen gider dinini öğrenir.
Mustafa 10 ay önce
Din Devletin Tekelinde olmamali. Yarin CHP iktidar oldumu Diyaneti yönetecegini hayal etmek bile ürpertici.
Gerçekçi 10 ay önce
sahte doktorlar bütün hastaneleri lav edelim.sahte öğretmenler var tüm okulları kapatalım. sahte mimar mühendis hepsini lavedelim
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?