banner29

Sandra Bullock itiraf etti: Genç kalabilmek için çocuk derisi enjekte ettiriyorum

ABD'li ünlü oyuncu Sandra Bullock katıldığı bir televizyon programında genç gözükmesinin sırrını açıklarken, dünyayı sarsan bir skandal ortaya çıktı. Bullock, canlı yayında çocuk derisini kendine enjekte ettirdiğini belirtti. Bilindiği üzere çocuk kanından üretilen Adrenochrom ile genç kalmaya çalışan ünlü ve zenginlerin çocuk derisini de kendilerine enjekte ettirdiği ortaya çıktı.

Dosya 23.06.2020, 13:51 23.06.2020, 14:39
Sandra Bullock itiraf etti: Genç kalabilmek için çocuk derisi enjekte ettiriyorum

Daha genç ve güzel gözükmeyen isteyen ünlü ve zenginlerin, çocuk kanı ve derisi kullanması ve bunu apaçık bir şekilde itiraf etmesi infiale neden olurken, herhangi bir kuruluştan da bir tepki gelmemesi şaşkınlıkla karşılanmaya devam ediyor.

TELEVİZYON EKRANLARINDA İTİRAF ETTİ

Geçtiğimiz yıllarda bir televizyon programına katılan Hollywood'un tanınmış simalarından Sandra Bullock'a genç görünmesinin sırrı soruldu. Bullock, genç görünmesinin sırrının 'çocuk derisi'ni kendisine enjekte ettirmesiyle açıkladı. Bullock'un uyguladığı Epidermal Büyüme Faktörü (EGF) serumu bugün halen daha tüm dünyada tartışma konusu. Programı sunan sunucu da bu derilerin sünnet olan Koreli çocukların derileri olduğunu söyledi ama sektörün sadece sünnet olan çocuklar üzerinden dönmediği ve talebi karşılayamayacağı belirtildi.

'SÜNNET OLAN ÇOCUKLARIN DERİSİ' DENEREK MASUMLAŞTIRILIYOR

Bullock'un bahsettiği 'çocuk derisi' enjekte ettirme operasyonun sadece 'sünnet olan Koreli çocuklardan' elde edilmediği mülteci çocukların da tüm organlarından ve derisinden de üretildiği öne sürülüyor. Sünnet olan çocukların derisi, uygulamayı masum göstermek için söylendiği belirtildi. Aynı şekilde çocuk kanından üretildiği belirtilen Adrenochrom'un da genç ve güzel kalmak isteyen ünlü ve zenginlere enjekte edildiği biliniyor. Söz konusu yöntemin seansının 650 dolar olduğu belirtiliyor.

Adrenochrom nedir? Ünlüler genç kalmak için çocuk kanı mı içiyor?

HaberVakti

Yorumlar (5)
Gamze De 9 ay önce
Gerçekten korkunç. Gerçekten birçok distopyanın birleşmesinde yaşıyoruz sanırım. Artık gerçekten inanamıyorum bu canlıların vicdanlı, hisleri olan insanar olduğuna. Çok korkunçlar, canavarlar. Bu canavarlık nasıl yapılır? Onu geçtim, vicdan yok belli peki nasıl böyle rahatlıkla ifade edilir? Ve biz, insanlar da böylesi haberlere, konulara göz yumar asla araştırmayız. Bahsedilen adrenochrom ve bildiğim kadarıyla tecavüz edilen, şiddet uygulanan çocukların salgıladığı hormonlardan elde ediliyor. Yani birileri (vicdansız, şerefsiz yaratıklar) genç ve güzel görünsün diye fakir ve kimsesiz yavrucaklara aklımıza gelmeyen işgenceler yapılıyor. Korkunç. Araştırmalıyız, okuyup bilgilenmeliyiz ve güçlü olmalıyız ki bu vahşetlere dur diyebilelim.
Ayşe Çevik 9 ay önce
Şunu bir kez daha anladım kapitalizmde kötülüğün sınırı yok. Her şey para
Settar Ağırbaşlı 9 ay önce
Allah belanızı versin!
Sedat 9 ay önce
Yalanınıza sokayım a.k çocukları
Sezgin altan 9 ay önce
Sünnet minnet değil tamamını vereyim ona
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?