banner29

Sedat Peker, Alaattin Çakıcı söylentilerini duyunca meydan okudu!

Kısa bir süre önce eğitimi için Kosova'ya gittiğini açıklayan yeraltı dünyasının ünlü ismi Sedat Peker'in Alaattin Çakıcı'nın tahliyesiyle ilgili hakkında ortaya atılan söylentilere kendi hesabından tepki göstererek meydan okudu.

Dosya 15.04.2020, 14:47 15.04.2020, 22:14
Sedat Peker, Alaattin Çakıcı söylentilerini duyunca meydan okudu!

Yeni çıkarılan Af Tasarısı'yla birlikte yeraltı dünyasının ünlü ismi Alaattin Çakıcı'nın tahliye olacağı iddia ediliyor. Çakıcı'nın olası tahliyesi üzerinden Sedat Peker'e yapılan göndermeler sosyal medya kullanıcıları tarafından hızla paylaşılmıştı. Bu açıklamalar üzerine sosyal medyada hesabı üzerinden açıklama yapan Peker, herkese meydan okudu.

ANCAK KÜÇÜK SEDAT'A...

'Alaattin Çakıcı'nın cezaevinden çıkacağını anladığı için Sedat Peker yurt dışına kaçtı' iddialarına öfkelenen Peker, ''Kıymetli dostlarım, son birkaç gündür sosyal medyada, şahsımla ilgili bazı sohbetler olmakti. Sözde Alaattin Çakıcı isimli şahıs şahsımla ilgili bir şeyler söylemekte. Alaattin Çakıcı eski adamıdır. Dostluğu da düşmanlığı da namuslu yapar. Ben onun böyle bir şey söylediğini zannetmiyorum. Ancak bu konu çok konuşulduğu için söylemekte fayda var. Şahsımla ilgili ağaları, paşaları, kralları, ejderhaları her kim olursa olsun, hepsi yan yana gelseler de yapabilecekleri tek şey, bana giydirecekleri tek şey, küçük Sedat'a prezervatif giydirirler! Başka da hiç bir şey yapamazlar. Beni öldürmek belki mümkündür, ama beni küçültmek asla mümkün değildir. Ayrıca burası 1.5 saatlik mesafe. Evimin açık adresi de her yerde bilinmekte… Gelmek isteyenler buyursun önden gelsinler. Onlar için özel izin belgesi de getirtirim. Konuşmayla olmaz, adam gibi iş yapmak lazım! “ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
Musa 1 yıl önce
Bu sokak serserilerinin sözlerini ne haber yapıyorsunuz .Gerçek gabadayılar suriyede daglarda can veriyor bunlar kimdir sokak serserisi muhatap alıpta bunları haber yapmayın yiğitseler gidip cephede savaşsınlar
Hasan fehmi 1 yıl önce
Haber Vakti müthiş bir haber paylaşsınız bravo, artık (küçük sedat' a takılcağı SİZ tedarik ediniz).
Yuhlar olsun sizlere
Hakan soydan 1 yıl önce
Sedat peker tutuştu yaşasın Aladdin ÇAKICI baba aramız hosgeldın
Cahidemir 1 yıl önce
ben neinsanlar gordum ustunde elbiseyok ne elbiseler gordum icinde Adamyok Sayln Alaattin caklcl Adamgibi Adamdlr bos insanlarla geciricek zamanlda yok Allah birdaha dusurmesin gecmisolsun dileklerimi sunarlm Allaha emanet gonul doslarlm
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?