banner30

banner29

Şevki Yılmaz: Biz bu milleti CHP'den kurtardık!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te gündem belirleyen açıklamalarda bulundu.

Dosya 31.10.2018, 13:03 14.06.2019, 20:08
Şevki Yılmaz: Biz bu milleti CHP'den kurtardık!

HaberVakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te bu hafta da çok önemli açıklamalar yer aldı.

AHİRET EĞİTİMİ ŞART

Toplumun ahirete hazırlanması gerektiğini ifade eden Yılmaz, ''Ahirete hazırlanmayan toplumların hem dünyası hem de ahireti felakete sürükleniyor. Türk Hava Yolları ile uçabilirsin ama ahiret hava yoluna hazırlığın yoksa hapı yutarsın. Toplumu ahirete hazırlamayan iktidarların sonu hüsrandır. Aklımızı başımıza alalım. Osmanlı'nın sonu da böyle geldi. Ahirete hazırlanmayan toplumlarda, defalarca af kanunu çıkarsanız yine başarılı olamazsınız.'' dedi.

BİZ CHP'DEN CUMHURU KURTARDIK

CHP'nin 6 okunun imanın 6 şartının yasaklanması için tasarlandığını belirten Yılmaz, ''Biz CHP'den cumhuru kurtardık. Kurtarmaya devam edeceğiz. Erdoğan'ın kavgası da budur, Erbakan'ın kavgası da Adnan Menderes'in kavgası da budur. Bu milleti CHP'Den kurtarma mücadelesi yaptık. Neden CHP, Bizans'ı yeniden hortlatmak için çıkmış, Osmanlı'yı yıkmış İttihat Terraki çetesinin devamı olan bir zihniyettir. Taban bunu bilmez. Konuşan yok, bunların anlatılması gerekir.'' dedi.

Haber Vakti-Özel

Yorumlar (1)
Halil geneş 2 yıl önce
Bir şey soyleyin Televizyon nutuk karın doyurmuyor bir şeyler soyleyin beyler Sabahlara kadar ışıklar yanıyar şehirlerde hani ısraf haram diyen ümetin torunlarız diye nutuk atanlar Camilerde 10 tane camaat var 50 tane laba yanıyor ne oldu Anlatin beyler varkımız ne yazmaya dilim varmıyor beyler beyler.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?