Şevki Yılmaz'dan belediye başkanlarına 'Ramazan' uyarısı!

Ramazan ayında belediyelerin düzenlediği bazı uygulamaların maksadını aştığı yönünde açıklamalarda bulunan ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz, belediyelere bir dizi uyarıda bulundu.

Şevki Yılmaz'dan belediye başkanlarına 'Ramazan' uyarısı!

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın açıklamalarda bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te bu hafta da önemli açıklamalar yer aldı.

BELEDİYELERİ UYARIYORUM

Son senlere kadar Ramazan ayında kumarın arttığını belirten Yılmaz, ''Belediyeleri uyarıyorum. Bize indirilen manevi tokatlardan biridir. Ramazan eğlencesi adı altında, Ramazan'la eğlenme programları yapılıyor. Buradan bir kez daha başkanları uyarıyorum. Rahmet ayı Kur'an'la alay ayı değil. Şarkıcılarla türkücülerle artistlerle... Böyle olmaz.'' açıklamasında bulundu.

RAMAZAN EĞLENCE AYI DEĞİL

Bir belediye başkanının düzenlediği iftar programına katıldığını belirten Yılmaz, ''O gün protesto ettim. Allah ıslah etsin. Kemençe grubu, folklar grubu filan... Bu ne dedim? Ramazan ayı Kur'an ayıdır. Okuyacaksan ilahi oku... Kemençe filan yasak değil ama yeri değil. Ramazan'ın ne olduğunu ne benden ne başkasından dinlemeyin. Kur'an her şeyi sölüyor.'' ifadelerini kullandı.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5