Şevki Yılmaz'dan CHP zihniyetine uyarılar: Din istismarı yaparak milleti kandıramazsınız!

Şevki Yılmaz, Milli Diriliş programında Cuma namazı çıkışı yapan ve bunu günler öncesinden ilan eden Muharrem İnce'ye ve onun şahsında CHP zihniyetine önemli uyarılarda bulundu. CHP'nin yolundan giden Saadet Partisi ve Temel Karamollaoğlu'na ise bu yoldan dönmelerini, ümmetin istediği lidere destek vererek milli muhalefet olmalarını tavsiye etti..

Şevki Yılmaz'dan CHP zihniyetine uyarılar: Din istismarı yaparak milleti kandıramazsınız!

Bülent Deniz'in sunduğu, Şevki Yılmaz'ın yorumlarıyla katıldığı her Salı 20.45'te Akit TV ekranlarında yayınlanan Milli Diriliş programında bu hafta gündem belirleyen konular konuşuldu.

Seçimlere giden yolda kaos planı neler? Batı uşağı partiler nasıl bir araya geliyor? Şevki Yılmaz'a kimler operasyon yapıyor? gibi sorulara cevap aranan programda Fransa'nın Kur'an-ı Kerim kararına tepki gösteren Yılmaz, şu ifadelere yer verdi:
"Fransa'da provokasyon hazırlıkları olduğu açık olan İslâm ve Kur'an düşmanlığı yeni değildir. Hadsizce ve düşmanca Kur'an-ı Kerimimize dil uzatanlar gerçek Fransızlar değil, ancak Yahudi dönmesi siyonistlerdir! Onlar ancak yeryüzünü fesada boğan bozgunculardır!"CHP ZİHNİYETİ VE SAADET'E UYARILAR!

Şevki Yılmaz Cuma namazı çıkışı yapan ve bunu günler öncesinden ilan eden Muharrem İnce'ye ve onun şahsında CHP zihniyetine önemli uyarılarda bulundu. CHP'nin yolundan giden Saadet Partisi ve Temel Karamollaoğlu'na ise bu yoldan dönmelerini, ümmetin istediği lidere destek vererek milli muhalefet olmalarını tavsiye etti..

"Saadet Partisi'nin başındakiler tam bir akıl tutunması yaşamaktadır. Bize darbe yapanlarla, İslam'ın bu ülkede kaldırılması için uğraşanlarla, müslümanları inim inim inletenlerle kurdukları ittifakların asla bir izahi yoktur, olamaz! Yol yakınken derhâl bu yanlıştan dönmelidirler!

CHP din istismarı yaparak milleti kandırabileceğini mi sanıyor? Bunlar değil mi başörtülü kızlarımızı ağlatanlar, bunlar değil mi Kur'an'ın okunmasını yasaklayanlar? Şimdi seçim geldi ve İslam onlara can simidi mi oldu.
Allah'tan korkun, samimi olun ve inanmadığınız dini kullanmayın!"NEDEN YENİ TÜRKİYE?

Yakın siyasi tarihin yaşayan arşivlerinden, siyaset tecrübesini konferanslarda ve TV programlarında millet ile paylaşan Şevki Yılmaz neden Yeni Türkiye'yi desteklediğini örneklerle açıkladı.

Yılmaz mazlumların istediği lidere oy vermenin önemini ise şu cümlelerle ifade etti:
"Müslüman akıllı olmak zorundadır! Oyumuzu kullanacağımız zaman kim için oy vereceğimizi iyi düşünüp karar vereceğiz. Mazlumdan yana mı yoksa zalimden yana mı, Filistin'den yana mı yoksa siyonistlerden yana mı? Mazlumların istediğini mi, yoksa siyonistlerin istediğini mi seçeceğiz?"

İşte o açıklamalar..HABER VAKTİ

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5