banner30

banner29

Şevki Yılmaz'dan dikkat çeken '15 Temmuz' yazısı

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin yıl dönümüne sayılı günler kala dikkat çekici bir yazı kaleme aldı.

Dosya 04.07.2019, 17:00 04.07.2019, 17:08
Şevki Yılmaz'dan dikkat çeken '15 Temmuz' yazısı

Yılmaz'ın birlik ve beraberlik çağrılarında bulunduğu yazısında, 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin ne kadar tehlikeli bir hareket olduğunu vurgulayarak kamuoyunun dikkatini tekrar bu yöne çekmeye çalıştı.

İşte Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

İstiklal savaşlarında başarılı olamayan harici düşman kuvvetlerini, necib milletimiz topyekûn Milli Duruşu, Milli Direnişi ve Milli Dirilişi’yle, şanlı tarihinin takvim yapraklarına altın harflerle yazdığı destansı zaferi 30 Ağustos 1922’de, vatan topraklarından kovdu, Elhamdulillah!

Ancak; dahili mandacı, nifak ve hased kuvvetleri, ağaç kurtları gibi vatan ağacımızı kemirmekten dün geri durmadılar, bugün de durmuyorlar!

Kıyamete kadar da ihanetlerinin devam edeceğini ve asla durmayacaklarını unutmayalım!

İçimizdeki nifak kurtlarından Masonik-Sebateist vb. dönmeler, ülkemizi; emperyalizmin kanlı çarkları arasında kolayca öğütülebilecek kıvama getirebilmek için Anadolu’nun Batı’ya payanda olması ve emperyal ülkelere manda olması için görevdedirler!

Particilik, Irkçılık, Mezhepçilik ve Tarikatçılık Hastalığına yakalananlar ise; hırs, haset, cehalet ve gafletlerinden dış ve iç düşmanlara alet oluyorlar!

Vatan ağacının içindeki kurtların beslenmesine çıkarları uğruna (bilerek-ihanetle ya da bilmeyerek-gafletle) yardımcı oluyorlar!

Daha geçtiğimiz günlerde, ordusunun kuruluşunun 2226. yılını kutlayan bu aziz milletin kadim düşmanları (silahlı dış şer güçler), ülkemizi dışarıdan bir taarruzla işgal edemeyeceklerini bildiklerinden, mandacı masonları ve piyonları yoluyla içerideki gafil ve hainler eliyle gerçekleştirmek istedikleri silahlı darbelerle bu aziz vatanı işgal etmek istiyorlar!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?