Şevki Yılmaz'dan Erdoğan'a 'birlik' çağrısı

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Milli Diriliş programında büyük bir tehlike olduğunu belirterek, birlik çağrısında bulundu.

Şevki Yılmaz'dan Erdoğan'a 'birlik' çağrısı

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te kritik çağrılarda bulundu.

ERDOĞAN, BU HAREKETİN UNUTULAN İSİMLERİNİ YANINA ALMALI

Büyük bir tehlikeli durumun olduğunu belirten Yılmaz, ''Avrupa, AK Parti iktidarını yıkmak istiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'kızgın demiri soğutalım' açıklaması çok güzeldi. Önce bunu kendisi yapacak. Yangın nasıl söner belli. Bu hareketin unutulmuş insanlarını yanına alacak. Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu gibi isimlerle fotoğraf vermeli. Türkiye'nin istikbalini istiyorsak nefislerimizi ayaklarımızın altına alacağız.'' açıklamasında bulundu.

LAF TAŞIYICLAR ERDOĞAN'IN DOSTU DEĞİL

3 ismin yanında da laf taşıyıcıların olduğunu ifade eden Yılmaz,''İnternette hepsini görüyoruz. Onlar Erdoğan'ın dostları değil, tam düşmanlarıdır. Ahmet ve Abdullah Bey'e hakaret edenler, Bu kardeşlerimiz beraber yürüdüğümüz kardeşlerimiz, yanlış bir mecraya itiliyorlar şimdi. Ali Babacan'ı görmek istiyoruz. Parti kurarak bir yere varamayız. Erdoğan'a çağrıda bulunucam, herkesi bu fotoğrafa davet ediyorum.'' açıklamalarda bulundu.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5