banner29

Şevki Yılmaz'dan teşkilatlara manifesto niteliğinde uyarılar!

Her Cuma Haber Vakti ve Yeni Akit'te yazılar kaleme alan, Rize Eski Milletvekili, İlahiyatçı-Yazar Şevki Yılmaz, bu hafta seçim öncesi teşkilatlara uyarılarda bulundu. Yazısında dış çevrelerin dolar ve faiz gibi ekonomik tuzaklarına karşı dikkatli olunması gerekirken bürokrasideki ihanet tuzaklarına karşı da alınması gereken önlemleri kaleme aldı.

Dosya 25.05.2018, 10:30 11.06.2019, 18:58
Şevki Yılmaz'dan teşkilatlara manifesto niteliğinde uyarılar!

"Haydi, zafer için sefere!" başlıklı yazısında liderin rüzgarına güvenip gevşemek yerine Allah'ın yardım rüzgarıyla yürümeyi, içimizdeki kin, hırs ve haset hastalıklarını sevgi, saygı, kardeşlik ve birlik ilacıyla tedavi etmeyi öneren Yılmaz, "Önümüzdeki günlerde daha da artacak ekonomimize ve kalkınmamıza yapılacak dolar ve faiz vb. gibi darbelere karşı AFAD gibi Ekonomik Tedbir Kurulu acilen kurulmalıdır!" dedi.

İşte Şevki Yılmaz'ın Cuma yazısı:

Asr-ı Saadetteki Hendek Savaşında Allah’ın yardımı olan kasırga rüzgârları Hendek kazmadan nasıl gelmediyse bütün gücümüzle çalışmadan ve gereken acil tedbirleri almadan zaferin gelmeyeceğini unutmamalıyız!

Düşmanların planları karşısında hezimet yaşamak istemiyorsak liderin rüzgârına güveni bırakıp, gevşemek, vurdumduymazlık, tembellik gibi hastalıklarla Allah’ın yardım rüzgârlarına engel olmamalıyız!

İçimizdeki kin, hırs ve haset hastalıklarını sevgi, saygı, kardeşlik ve birlik ilacıyla tedavi etmeliyiz!

İçimize çıkar için sızmış hatta aday olmayı da başarmış hesâbilerin tavırları moralimizi bozsa da hasbî bir ruhla mücadelemize devam etmeliyiz!

Seçim yaklaştıkça daha da hırçınlaşacak malum muhalefetin tahriklerinin oyunlarını sabır ilacıyla bozmalıyız!

Saldırgan siyasi şahıslara saldırma yerine topluma ilmi, ahlâki, siyasi ve ekonomik reçeteleri sunmaya devam etmeliyiz!

Daha evvel yapılan devasa hizmetleri anlatırken asıl bundan sonra beş yılda iktidarımıza yapılacak yatırımları ve çiftçi, işçi, memur, emekli, dul ve yetimlere sağlanacak imkânları anlatmalıyız!

“Kendin çal kendin oyna!” kabilinden sadece mitinglere gelenlere mesajları iletme yanlışlığını bırakmalıyız! Ve gel(e)meyenlerin ayaklarına gitmeliyiz. Parti, ırk ve mezhep ayırımı yapmadan tüm vatandaşlarımızı kucaklamalıyız ve ziyaretlerimizi artırmalıyız!

Önümüzdeki günlerde daha da artacak ekonomimize ve kalkınmamıza yapılacak dolar ve faiz vb. gibi darbelere karşı AFAD gibi Ekonomik Tedbir Kurulu acilen kurulmalıdır!

Ve bu planlı ihanetlere karşı “Dolarsız yaşarız ama Dinsiz ve Vatansız asla! Ne ihanet yapsalar nafile! İtler ürüyecek! Süper Güç Türkiye Devleti Tayyib Kaptanla yürüyecek ve Büyüyecek İnşallah! Ölmek var, asla dönmek yok!” gerçeğini bütün gücümüzle anlatmalıyız!

Başarımızın önünde en büyük handikap olan belediyelerimiz acilen uyarılmalı ve 24 Haziran neticelerinde il ve ilçelerinde başarılı olamayanların aday olamayacaklarını Başkanlarımıza şimdiden bildimeliyiz!

Dış çevrelerin Ekonomimize atacakları beklenen faiz ve dolar bombaları gibi Bürokrasinin aşağıda sıralayacağımız ihanet tuzaklarına karşı acilen tedbir almalıyız!

Şöyle ki;


  • Melun FETÖ Operasyonlarını suçsuz Vatandaşlar üzerinde artırmak,

  • Vatandaşın Elektrik ve Su saatlerini ödeyemediği için seçim haftası mühürlemek,

  • İş yerlerini kasıtlı olarak denetleyerek cezaları acımasızca yağdırmak,

  • Haksız araba çekimlerini ve trafik cezalarını kasıtlı olarak artırmak,

  • Resmi Dairelerde vatandaşın haklı olan taleplerini geciktirmek,

  • Kamu Hastanelerinde artarak devam eden hasta ilgisizliği ve bıçak paralarını daha da artırmak vs, geçmiş seçimlerde ulusal, kurtsal ve fetosal bürokratlar, sermaye eliyle seçmeni Ak İktidarına karşı kızdırmak için her seçim öncesi bilerek yapılan bu ve bunlara benzer ihanetlerin tekrar edilmesi önlenmelidir! Bakanlarımız ve Müsteşarlarımız bu ihanetleri önleminin görevlisi ve sorumlusu tutulmalıdır!


  •  


Velhasıl, başarının yolu tedbirlerle dolu seferden geçiyor! Yani durmadan, usanmadan Yeniden Büyük Türkiye ideali yolunda beraber el ele, gönül gönüle yürümekten!

Maddi ve Manevi tedbir bizden, takdir Allah’tan! Sefer Bizden, Zafer Allah’tan!

Allah (c.c), Rahmet ayının hürmetine hikmet, feraset ve basiretimizi artırarak Milli Seferberliğimizi Mazlum coğrafyalara bayram ettirecek zaferle taçlandırsın!

Yazının devamı için tıklayınız..

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?