banner29

Şevki Yılmaz: İSTANBUL’A DEVAM İNŞALLAH!

Seçime artık saatler kaldı! Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın yakından takip ettiği ve sonucunu merakla beklediği İstanbul seçimleri Pazar günü yapılacak. Herkes susacak ve o gün İstanbullular son sözü söyleyecek. Seçim süreci boyunca bir çok algı ve manipulatif haberlere maruz kalan İstanbullu seçmen ise sandıkta nasıl bir karar verecek merak konusu!

Dosya 20.06.2019, 16:59 20.06.2019, 17:27
Şevki Yılmaz: İSTANBUL’A DEVAM İNŞALLAH!

Haftalık yazılarıyla gündemi yorumlayan Şevki Yılmaz tam da bu konuyu merkeze alarak İstanbullulara, ‘’İstanbul’a sahip çıkın ve yalanı yenin’’ çağrısında bulundu.

İstanbul’da yaşayan Türk yada kürt seçmenler dışında diğer etnik gruplara ve farklı dinlere mensup İstanbullulara da seslenen Yılmaz, dünden bugüne CHP’nin millet nezdindeki kötü karnesinede atıflar yaptı!

İşte Şevki Yılmaz’ın ‘’ İstanbullular İstanbul’a Sahip Çıkacak Ve Yalan Yenilecek İnşAllah!

‘’ başlıklı yazısı…

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

İstanbullular İstanbul’a Sahip Çıkacak Ve Yalan Yenilecek İnşAllah!

Allahın lütfuyla kaleme aldığımız 01 Mart 2019 tarihliYalan Yenilecek!” başlıklı yazımızı “Allah, sadece doğrularla beraberdir! Ve Yalancıları asla sevmez!’’ İlahi Mesajlarının gereği; ‘’yalan, doğruluk karşısında mutlaka yenilecektir İnşAllah!” ifadesiyle bitirmiştik! Aradan geçen üç ay içindeki süreçte yaşananlarla gördüklerimiz ve duyduklarımızla bizi haklı çıkaran Allahımıza hamd olsun!

Allahımızın emanetleri olan Dinimizi, Vatanımızı, Namuslarımızı, Canlarımızı, İstikrar ve İstiklalimizi korumanın yollarından biride Seçim Sandığında kullandığımız oylarımızdır!

Seçim Sandıklarının tamamının yeniden sayılmasını YSK’ya itiraz ederek durduran CHP ve avenesinin sinsi planları sebebiyle İstanbul’daki kardeşlerimiz büyük bir hırs ve motivasyonla Pazar günü yeniden sandık başına gidecekler!

Ve oylarını Bismillah diyerek Ülkemizin ve Nesillerimizin İstikrarı, İstiklali ve İstikbali için kullanacaklar İnşAllah!

İstanbullular; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimizin, Eba Eyyub’el Ensari (r.a)’nin ve Fatih Sultan Mehmed’in emaneti İstanbulumuzu ve Fethin Sembolü Ayasofya’mızı Konstantinopolos’a çevirmek isteyen Siyonist-Haçlı ittifakının içimizdeki Makarios aşığı taşeronlarının oyunlarını AK oylarıyla bozacak İnşAllah!

İstanbullular; Suriye’ye, Irak’a, Libya’ya ve Mısır’a bir kez daha ibret nazarlarıyla bakarak o sarsılmaz vicdanı ve ferasetiyle sandık başına vardığında Haçlı-Siyon terör örgütünün Silahlı Darbelerle yıkamadıkları milletin İktidarını ve milletin liderini, Sandık darbeleriyle yıkmak isteyenlerin oyunlarını bir kez daha tefekkür ederek AK Oylarıyla bozacaklar İnşAllah!

İstanbullular; “En büyük Parti Vatandır! En büyük Irk Vatandır! En büyük Mezheb Vatandır! Vatan olmazsa ne Din kalır, ne Irk, ne de mezhep! Patatessiz, Poşetsiz, Domatessiz ve Dolarsız yaşarız amma Devletsiz asla!” gerçeğiyle sandık başına koşarak oylarını kullanacaklar ve şer merkezlerinin Anadolu’da hayata geçirmek istedikleri kirli ve kanlı emellerini engellemek için İstanbul’un önemli bir kale olduğu bilinciyle bir kez daha AK Oylarıyla surda gedik açtırmayacaklar İnşAllah!

İstanbullular; Asıl hedefleri, Belediye Başkanı seçimi bahanesiyle İktidarı ve Liderini devirip Ülkemiz içinde kaos meydana getirmek isteyen fitne ve nifak odaklarının oyunlarını eş-dost ve akrabalarına da anlatacak ve varsa memleketlerine gitmişleri sandıklara çağırarak bir blok halinde oylarıyla hüsrana uğratacaklar İnşAllah!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?