banner30

banner29

Şevki Yılmaz: Kadına şiddet laik düzenin mahsulüdür!

Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, katıldığı bir canlı yayında kadına ve çocuğa şiddetin kaynağının laik düzenin mahsulüdür vurgusunda bulundu.

Dosya 04.08.2020, 14:34 04.08.2020, 17:15
Şevki Yılmaz: Kadına şiddet laik düzenin mahsulüdür!

Bir döneme damgasını vuran Milli Görüş Hareketi'nin simge isimlerinden Şevki Yılmaz, kadına ve çocuğa şiddetin kaynağını işaret eden açıklamalarda bulundu.

ÇIKARILAN YASALAR BATI'NIN ÖRFÜNE GÖRE

Superhaber'den Hülya Okur'un sorularını cevaplayan Yılmaz, ''Şimdi kadına ve çocuğa şiddet, dini hayattan çıkaran laik düzenin mahsülüdür. Din eğitimi olmadan ahlak eğitimi olmadan devlet huzurlu olmaz, aile huzurlu olmaz. Konfüçyüs'ün dediği gibi ''Ahlaklı toplumların yasalara ihtiyacı yoktur. Ahlaksız toplumların da yasalara ihtiyacı yoktur'' Çıkardığınız bu yasalar şimdi, kadını dövmekten kurtardı mı? Tam aksine Batı'nın örfüne göre... Batı'da şimdi bir erkeğe desen ki 'eve yaklaşma' yaklaşmaz. Çünkü parayı karısından fazla sever. Para vermemek için yaklaşmaz. Bizim örfÜmizde bu yok.'' ifadelerini kullandı.

ALLAH'I SEVEN HERKESİ SEVER

''Mühim olan aileleri ayırmak değil'' diyen Yılmaz, ''Onları kucaklaştırıcı, aşkı ve sevgiyi arttırmanın yollarını bulmaktır. Sevgi olmadan olmaz. Sevginin merkez üssü de yaratıcıdır. O sevildi mi herkese yetiyor.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar (2)
Seyfullah yagan 9 ay önce
Şevki bey hep doğru söylüyor tıpkı rahmetli erbakan hoca gibi bu ülkede insanlara
islam kanunları sadece,,,öldüğünde hükmeder
Adem Vural 9 ay önce
Şevki hocam Allah sizden razı olsun inşAllah gerçekten çok güzel söylüyorsunuz ama size ve bu millete kulak veren Yok
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?